Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 02 13

„Žalgirio“ jaunimas nugalėjo be lyderių žaidusį „Perlą“

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai 88:72 (19:15, 25:10, 22:25, 22:22) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nugalėjo be lyderių rungtyniavusius Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.
Erikas Venskus
Erikas Venskus / nuotr. D.Lukštos/nklyga.lt

Primename, kad sekmadienį „Ryto“ jaunimas nugalėjo „Žalgirį“ Eurolygos jaunimo turnyro finale.

Tiesa, „Perlas“ ketvirtadienį vertėsi be Ąžuolo Tubelio ir Augusto Marčiulionio, kurie išvyko į „Basketball Without Borders“ stovyklą.

Po šio mačo jaunieji žalgiriečiai išliko septintoje pirmosios grupės vietoje, tuo metu sostinės ekipa – aštuntoje pozicijoje.

Šeimininkai galingai spurtavo antrajame kėlinyje. Giedrius Bergaudas, Mantas Rubštavičius, Kerras Kriissa pataikė po dvitaškį, taiklų metimą pridėjo Erikas Venskus ir Kauno ekipa įgijo dviženklę persvarą – 34:23.

Neilgai trukus Dominykas Stenionis smeigė tritaškį, Nedas Kancleris realizavo baudas, o prieš pat antrojo ketvirčio pabaigą D.Stenionis atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Žalgiris-2“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 19 taškų pranašumą – 44:25.

Trečiajį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėję kauniečiai po Vitalijaus Kozio taškų savo persvarą buvo padidinę iki 22 taškų (52:30).

Tiesa, „Perlas“ kilo į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje. Einaras Tubutis pataikė iš toli, Jokūbas Rubinas realizavo baudas, o E.Tubutis smeigė dar vieną tritaškį ir, likus kiek mažiau nei 6 minutėms, svečiai atsiliko jau tik 6 taškais (65:71).

Vis tik V.Kozys įkrovė iš viršaus, Justinas Ramanauskas atseikėjo tritaškį ir jaunieji žalgiriečiai atstatė dviženklį pranašumą (76:65), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų ekipoje ryškiausiai spindėjęs Erikas Venskus pelnė 22 taškus (10/18 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo bei surinko 25 naudingumo balus. 22 taškai – pakartotas puolėjo sezono rekordas.

„Žalgiris-2”: E.Venskus 22 (9 atk. kam.), J.Ramanauskas ir G.Bergaudas po 11, K.Kriisa 9 (7 rez. perd.), V.Kozys 8.

„Perlas“: S.Jarumbauskas 25 (8 atk. kam.), J.Rubinas 18 (8 rez. perd.), I.Juškevičius 9 (8 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant