Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 03 /20:48

Ruso vedamas „Juventus“ paskutiniame ketvirtyje nukovė pasvaliečius

Trečiadienio vakarą LKL pirmenybėse atkaklus mūšis sužaistas Utenoje, kur vietos „Juventus“ lemiamame ketvirtyje 82:79 sugebėjo pranokti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą. Rungtynių didvyriu tapo ant atsarginių suolo mačą pradėjęs, bet rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs rusas Aleksandras Zacharovas.
Aleksandras Zakharovas
Aleksandras Zacharovas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Puikiai rungtynes pradėjusi „Juventus“ ekipa jau pirmajame kėlinyje spurtavo 18:0 ir pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo ir dviženklį pranašumą – 21:10.

Vis dėlto pasvaliečiai dar iki pertraukos sumažino deficitą ir sugrįžo į rungtynes (45:50). Trečiajame kėlinyje svečiai iš Pasvalio įjungė dar aukštesnę pavarą ir jau prieš lemiamą ketvirtį turėjo trijų taškų pranašumą (65:62).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ ekipa surengė spurtą 9:3 ir perėmė rungtynių iniciatyvą (76:70). Nors „Pieno žvaigždės“ sudėti ginklų nesiruošė, likus žaisti minutei iki susitikimo pabaigos pirmavo vis dar „Juventus“ – 80:78.

Tuomet pasvaliečiai apsigynė ir likus 24 sekundėms iki susitikimo pabaigos kontroliavo kamuolį. Tačiau Tomo Lekūno tolimas metimas skriejo pro šalį, o Dovis Bičkauskis realizavo du baudų metimus ir „Juventus“ pasiekė pergalę.

Uteniškiai dabar turi dvi pergales ir du pralaimėjimus, „Pieno žvaigždės“ laimėjo kartą ir patyrė tris nesėkmes.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas 22, Dovis Bičkauskis 20, Arvydas Šikšnius 15, Marius Runkauskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 17, Tomas Lekūnas ir Emmanuelis Omogbo (8 atk. kam.) po 15.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?