Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Rytas“ iššvaistė didelę persvarą, bet pergalės nepaleido

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato 2 ture šeštadienį Vilniaus „Rytas“ išvykoje nugalėjo Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ 86:78 (28:21, 26:17, 17:20, 15:20).
Gytis Radzevičius
Gytis Radzevičius / Betsafe-LKL nuotr.

Vilniečiai labai greitai įgijo dviženklį pranašumą (16:6), o pirmojo kėlinio viduryje atitrūko 13 taškų atstumu (23:10).

Tuomet uteniškiams pavyko stabilizuoti padėtį aikštėje ir antrojo kėlinio pradžioje Karolio Lukošiūno tritaškis sumažino „Uniclub Bet-Juventus“ deficitą iki 5 taškų (27:32).

Daugiau pasiekti Utenos komanda nepajėgė. Vilniečiai atsakė spurtu 11:0 (43:27), o šeimininkai dar ir buvo priversti ant atsarginių žaidėjų suolo pasodinti 4 pražangą gavusį pagrindinį įžaidėją L.J.Thorpe'ą.

Dar kartą sumažinti atsilikimą iki vienženklio „Uniclub Bet-Juventus“ sugebėjo tik paskutinę rungtynių minutę, kai vilčių laimėti jau beveik nebuvo, nes ketvirtojo kėlinio pabaigoje vilniečių pranašumas buvo pasiekęs net 20 taškų ribą (83:63).

Vilniaus ir Utenos komandoms tai buvo antrosios sezono rungtynės „Betsafe-LKL“, abi ekipos savo sąskaitose dabar turi po vieną pergalę ir pralaimėjimą. Pirmajame ture „Rytas“ namie nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ 84:90, o „Uniclub Bet-Juventus“ išvykoje įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ 78:74.

„Uniclub Bet-Juventus“: L.J. Thorpe'as 22, Arnaldo Toro 10, Dominicas Greenas 9, Justinas Ramanauskas 8, Gediminas Orelikas, Ianas Milleris, Šarūnas Beniušis ir Karolis Lukošiūnas po 6.

„Rytas“: Savionas Flaggas 17, Gytis Radzevičius 15, Stevenas Enochas 12, Jayvonas Gravesas 11, Ąžuolas Tubelis 10, R.J. Cole'as 8, Gytis Masiulis 6.