Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 04 10

„Rytas“ tik paskutinėmis atakomis išsivežė pergalę iš Klaipėdos

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko du skirtingas užduotis sprendžiantys klubai, bet aikštėje virė lygi kova. Vilniaus „Rytas“ (21-5) 26-ojo turo mače išsivežė pergalę iš Klaipėdos „Neptūno“ (11-15) teritorijos – 90:86 (25:18, 26:29, 19:19, 20:20).
Rungtynių akimirka / LKL nuotr.

Rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Marcusas Fosteris metimu su pražanga išlygino rezultatą (84:84), o vėliau taikliomis atakomis apsikeitė tas pats M.Fosteris ir Žygimantas Janavičius.

Lemiamas tapo Margirio Normanto metimas likus 25 sek. Jis išvedė vilniečius į priekį ir klaipėdiečiai atsitiesti nesugebėjo.

Šansą rezultatą išlyginti „Neptūnas“ suklydo, o susitikimą taikliais metimais nuo baudų linijos uždarė Gytis Radzevičius.

Abu ankstesnius šio sezono tarpusavio susitikimus užtikrintai laimėjo vilniečiai – 93:67 namie ir 82:70 išvykoje.

Ilgosios pertraukos metu pagerbtas buvo Martynas Mažeika. Ilgametis „Neptūno“ žaidėjas sudalyvavo ceremonijoje, kurioje jo marškinėliai pakilo į „Švyturio“ arenos palubes, šalia kitų komandos legendų Eurelijaus Žukausko ir Arvydo Macijausko.

LKL nuotr./Martyno Mažeikos pagerbimas

Sostinės ekipa įtvirtino antrąją vietą lygoje ir išliko koviniu atstumu nuo lyderiaujančio Kauno „Žalgirio“ (22-4), o 8–9 vietas besidalinantiems klaipėdiečiams kiekviena pergalė bus svarbi norint vietos atkrintamosiose.

„Neptūnas“: Oskaras Pleikys 17 (5/8 dvitaškių, 8 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 14, Deividas Gailius 12 (2/8 tritaškių), Žygimantas Janavičius 11 (4/4 dvitaškių), Matas Vaitkus 10, Matas Jogėla (6 rez. perd.) ir Austinas Wiley (7 atk. kam.) po 8, Rinaldas Malmanis 6.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 20 (4 rez. perd.), Gytis Masiulis 19 (8 atk. kam.), Justinas Gorhamas 13 (4/4 dvitaškių, 7 atk. kam.), Gytis Radzevičius 12 (9 atk. kam.), Evaldas Kairys ir Margiris Normantas po 9.