2019 05 09

Saldus revanšas už visą sezoną – Kauno „Žalgiris“ nubloškė „Neptūną“

LKL lyderių akistatoje Kauno „Žalgiris“ namuose pirmą kartą šį sezoną 90:80 (23:17, 27:24, 26:19, 14:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir nutraukė klaipėdiečių aštuonių pergalių seriją.
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kauno klubas pirmavo beveik visų rungtynių metu ir antrojo kėlinio pabaigoje buvo įgijęs 14 taškų persvarą. Iki pertraukos „Neptūnas“ sumažino atsilikimą iki 41:50.

Po pertraukos „Žalgiris“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir pasiekė rekordinį, 21 taško, pranašumą. Tiesa, rungtynių pabaigoje „Neptūnas“ parodė kovingumą ir sumažino skirtumą.

Kauno ekipą į pergalę vedė Marius Grigonis, kuris pelnė 17 taškų.

Klaipėdos ekipai 16 taškų pelnė Osvaldas Olisevičius.

Kazys Maksvytis nusprendė leisti pailsėti lyderiui Jerai Grantui, kuris praleido rungtynes.

Abiem komandoms šios rungtynės jau nieko nelėmė. Kauno „Žalgiris“ jau yra užsitikrinęs pirmą vietą LKL, „Neptūnas“ – antrąją.

Klaipėdos „Neptūnas“ buvo vienintelė ekipa LKL pirmenybėse, kurios žalgiriečiai šį sezoną nebuvo įveikę.

Kauniečiai pastaruoju metu gyvena pašėlusiu krepšinio ritmu. Prieš dvi savaites Eurolygos sezoną užbaigęs „Žalgiris“ per pastarąsias 10 dienų sužaidė 6 mačus LKL, o sekmadienį dar laukia akistata su Vilniaus „Rytu“.

Ketvirtfinalyje „Neptūnas“ susitiks su Prienų „Skycop“, o „Žalgiris“ su Alytaus „Dzūkija“.

„Žalgiris“: M.Grigonis 17, A.Milaknis ir B.Daviesas po 13, P.Jankūnas 11, D.Thompsonas 10.

„Neptūnas“: O.Olisevičius 16, G.Masiulis ir P.Dambrauskas po 10.