R.Sargūno taurė liko Panevėžyje

Pasirengimą sezonui tęsiantis Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė trečiąsias kontrolines rungtynes – namų aikštelėje Nenado Čanako auklėtiniai 90:61 įveikė Pernu „Parnu Sadam“ ekipą iš Estijos ir iškovojo Raimundo Sargūno taurę.
Rungtynių akimirka / kklietkabelis.lt nuotr.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai, jau per pirmas penkias minutes įgiję dviženklį pranašumą (14:4), o iki antrojo ketvirčio jį dar labiau padidino (28:13).

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai tik dar labiau įsibėgėjo ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami net dvidešimt septyniais taškais (52:25).

Įtikinamą pranašumą susikrovęs „7bet-Lietkabelis“ antroje rungtynių dalyje išlaikė lyderystę, įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo (78:53) ir galiausiai kėlė Sargūno taurę į viršų.

Turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos triumfavo Valmieros „Glass ViA“ ekipa iš Latvijos, 85:68 įveikusi Kauno „Žalgiris-2“ komandą.