2019 04 17

Sensacija LKL – autsaideris „Nevėžis“ Vilniuje tėškė antausį „Rytui“

LKL rungtynėse Vilniuje „Rytas“ netikėtai 68:70 (18:13, 10:21, 23:15, 17:21) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“, kuris nutraukė dvylikos pralaimėjimų seriją ir iškovojo vos penktą pergalę šį sezoną.
Martynas Echodas
Martynas Echodas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmąjį kėlinį vilniečiai laimėjo 18:13, bet antrajame sukrapštė vos 10 taškų ir po pirmosios rungtynių dalies atsiliko 28:34.

Įtemptose rungtynėse nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo. Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti tris minutes, „Nevėžis“ pirmavo 65:60. Dereko Needhamo tritaškis netrukus persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 68:67. Martinas Junakovičius sugrąžino pranašumą Kėdainių klubui 69:68. DJ Seeley nepataikė iš toli. „Nevėžio“ krepšininkai taip pat netaikliai atakavo, tačiau kamuolį atkovojęs Einaras Tubutis jį išleido į užribį.

Vilniečiams beliko greitai prasižengti. Martynas Varnas pataikė vieną baudos metimą ir „Rytas“ turėjo 7 sekundes suregzti atakai, bet nieko nesukūrė ir pralaimėjo.

Tik penkias minutes žaidė „Ryto“ bokštas Arciomas Parachouskis, kuris patyrė nugaros traumą ir negalėjo tęsti rungtynių. Jį pavadavo Martynas Echodas ir jaunasis Einaras Tubutis, pelnęs 8 taškus.

Vilniuje vykusiose rungtynėse „Ryto“ sirgaliai pirmąjį kėlinį praleido tyloje. Taip B tribūna pagerbė mirusį sirgalių Martyną.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./LKL dvikova: „Rytas“ - „Nevėžis“

23 pergales turintis „Rytas“ LKL atsilieka tik nuo trimis pergalėmis daugiau turinčio Kauno „Žalgirio“.

Kėdainių ekipa su 5 pergalėmis ir 27 pralaimėjimais yra LKL autsaiderė.

„Rytas“: DJ Seeley 15, A.Butkevičius 11, M.Echodas 10.

„Nevėžis“: G.Maldūnas 18, Z.Hearstas 12, M.Junakovičius 11.