2021 03 09

„Šiauliai“ parodė charakterį, bet „Žalgiris“ jau buvo nurūkęs per toli

Kauno „Žalgiris“ du kėlinius dominavo, po pertraukos stabtelėjo, tačiau neprisižaidė – „Šiaulius“ išvykoje nukovė 88:74 (19:9, 25:14, 24:34, 20:17).
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Po pirmų dviejų kėlinių žalgiriečiai pirmavo užtikrintai 44:23, tačiau šiauliečiai sprogo puolime trečiajame kėlinyje, per kurį surinko net 34 taškus.

Tad prieš lemiamą 10-ties minučių atkarpą „Žalgiris“ pirmavo 68:57.

Vis dėlto Martino Schillerio auklėtiniai daugiau dovanų varžovams nedalino ir laikė dviženklį pranašumą iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Pralaimėjusiems Eimantas Stankevičius pelnė net 24 taškus, atkovojo 4 kamuolius, prarado 5 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balų.

„Žalgiriui“ 15 taškų surinko Steve'as Vasturia, 12 pridėjo Karolis Lukošiūnas, pataikęs 4 tritaškius iš net 11 bandymų.

Kauniečiai pataikė 50 proc. dvitaškių (15/30) ir 50 proc. tritaškių (16/32).

Šiauliai taip pat realizavo 50 proc. tolimų metimų (12/24), tačiau pataikė tik 34 proc. dvitaškių (11/32).

„Žalgiris“: S.Vasturia 15, K.Lukošiūnas 12, P.Jankūnas 11 (5 atk. kam.), Th.Walkupas 8 (9 rez. perd.).

„Šiauliai“: E.Stankevičius 24, A.Urbutis 17 (7 atk. kam.), M.Varnas 8.