2022 10 10

„Šiaulių“ puolimo mašina paliko Prienų komandą be pergalių

Dviem pralaimėjimais Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradėjo „Šiauliai“, bet pirmadienio vakarą šventė antrąją pergalę paeiliui. Antano Sireikos vyrai 97:89 (25:25, 25:22, 21:22, 26:20) nugalėjo Prienų „Labas GAS“.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tris kėlinius Prienų ekipa bandė kabintis į pergalę, tačiau galiausiai šiauliečiai susitikimą nulaužė ketvirtojo kėlinio antroje pusėje.

Donatas Sabeckis pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes užbaigė su 28 naudingumo balais.

Iš viso net šeši „Šiaulių“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Vis dar be pergalių esanti „Labas GAS“ komanda į priekį tempiama buvo Brandono Browno, kuris surinko 21 tašką.

„Šiauliai“ pataikė 61 proc. dvitaškių (28/46) ir 40 proc. tritaškių (8/20), o kovą dėl kamuolių laimėjo 38:29. Atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų – 24 prieš 17.

„Šiauliai“: D.Sabeckis 21 (9 rez. perd., 28 naud. bal.), K.Mangas 14, A.Urbutis 12, E.Stankevičius, D.Bergstedtas ir B.Douvier po 11.

„Labas GAS“: B.Brownas 21, D.Domarkas 13, K.Giedraitis 12, M.Mockus 10.