2019 01 05

Spurtu rungtynes pradėjusios „Pieno žvaigždės“ nesuteikė šansų „Nevėžiui“

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8-9), namuose 92:67 (26:17, 17:12, 33:25, 16:13) nugalėjusios Kėdainių „Nevėžį“ (3-14).
Emmanuel Omogbo
Emmanuel Omogbo / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Pasvaliečiau jau susitikimo pradžioje šovė į priekį, spurtuodami 10:0, ir neleido „Nevėžiui“ užmegzti apylygės kovos.

„Pieno žvaigždėms“ tai didžiausia pergalė šiame sezone ir ketvirtoji per paskutines penkerias rungtynes.

Nugalėtojų efektyvumą rodo ir skaičiai – net penki Pasvalio ekipos žaidėjai surinko dviženklį naudingumo balų skaičių.

Kėdainiečiai šiame mače nei karto nebuvo išsiveržę į priekį.

Šeimininkai jau antrame kėlinyje buvo susikrovę šešiolikos taškų (37:21) persvarą ir po pertraukos jos nebeiššvaistė.

Priešingai – trečiame ketvirtyje jie demonstravo uraganinį puolimą, pelnė net 33 taškus ir likus žaisti dešimt minučių pirmavo 76:54.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 16, Tomas Lekūnas 15, Emmanuelis Omogbo 13, Vytautas Šulskis ir Jay'us Threattas po 10.

„Nevėžis“: Gintautas Matulis 14, Valdas Vasylius 9.