2022 09 11

Sudegęs JV ir pergudrautas K.Maksvytis: pažymiai rinktinės žaidėjams ir treneriui

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionato aštuntfinalyje 94:102 nusileido Ispanijai ir baigė kovą dėl titulo. 15min portale – sporto komentatoriaus Ryčio Vyšniausko pažymiai rinktinės žaidėjams ir treneriui Kaziui Maksvyčiui.

#4 Eigirdas Žukauskas – be vertinimo

Puolėjas dvikovoje ant parketo nepasirodė, tad ir vertinti nėra ką.

#9 Ignas Brazdeikis – 7

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Ignas Brazdeikis
17 tšk., 7 atk. kam., 3 rez. perd., 3 kld., 5 prž., 16 naud. bal., 29 min.

Kamuolį pagrindinio laiko pabaigoje po netaiklaus Roko Jokubaičio tritaškio pamušęs Ignas Brazdeikis herojiškai ištraukė pratęsimą, rungtynėse fiksavo solidų pataikymą, bet esminės koncentracijos klaidos gynyboje, kai teko stoti prie Lorenzo Browno, sudegino Lietuvos rinktinę pratęsimo pradžioje.

Ignas vis dar nesupranta nesportinių pražangų traktavimo Europoje, o pamestas kamuolys pratęsime ir iškart sekusi pražanga nulėmė Lietuvos rinktinės pralaimėjimą.

#11 Domantas Sabonis – 7

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Domantas Sabonis
15 tšk., 9 atk. kam., 3 kld., 4 prž., 20 naud. bal., 35 min.

Pagal tai, kaip dėliojosi rungtynės du su puse kėlinio, atrodė, kad tai gali būti kokybiškiausias Domo mačas čempionate, bet varžovų gynybos sistemos neleido žaisti ties Domanto stiprybėmis, tad teko ieškoti būdų, kaip laimėti kitaip.

D.Sabonio gynyboje buvo neblogų epizodų. Dar kartą pamatėme, kad tai yra vienintelis didelis žmogus komandoje, galintis funkcionuoti susikeitimuose prieš pavojingus perimetro žaidėjus.

Kai sprendžiasi rungtynių likimas, o sudėtyje turi NBA „All-Star“ žaidėją, tikiesi iš jo kokybės, tačiau Sabo įtaka aikštelėje nebuvo juntama. Tai labai liūdina.