Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 30

Sugadintas vakarėlis Utenoje: „Žalgiris“ sutriuškino švenčiantį „Juventus“

Utenoje šventė pavyko tribūnose, bet ne aikštėje. „Juventus“ klubas minėjo gyvavimo dvidešimtmetį, tačiau į vakarėlį atvykęs Kauno „Žalgiris“ aikštės šeimininkus nupūtė 101:77 (38:11, 18:29, 23:14, 22:23).
Thomas Walkup
LKL rungtynės: Utenos „Juventus“ – Kauno „Žalgiris“ 2019 m. Gruodžio 30 d. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šiose rungtynėse Šarūnas Jasikevičius vertėsi be susižeidusių Jocko Landale'o ir Edgaro Ulanovo.

Keturias minutes Utenos gerbėjai laukė pirmųjų savo komandos taškų, pertą laiką žalgiriečiai jau buvo spėję pabėgti 12:0.

38 taškus vien per pirmąjį kėlinį suvertė „Žalgiris“ ir įgijo net 27 taškų pranašumą.

Tačiau Žydrūnas Urbonas, atrodo, sugebėjo rasti tinkamų žodžių savo vyrams. Antrajame kėlinyje „Juventus“ žaidė užtikrinčiau ir į didžiąją pertrauką išsinešė mažesnį – 16-kos taškų deficitą 40:56.

Trečiajame kėlinyje situacija stabilizavosi, o štai ketvirtajame į priekį vėl šovė „Žalgiris“: Karolis Lukošiūnas šveitė tris tritaškius, o Martinas Gebenas dėliojo iš viršaus per varžovų galvas.

Paskutinėmis susitikimo minutėmis nei viena, nei kita komanda jau neberodė didelio noro žaisti ir tiesiog laukė finalinės sirenos.

Dvitaškius „Žalgiris“ metė 58 proc. (30/51), o tritaškius – 41 proc. (10/24) taiklumu.

Kovą dėl kamuolių svečiai laimėjo 41:34 ir išdalino ženkliai daugiau rezultatyvių perdavimų (24 prieš 13).

„Juventus“: V.Šulskis 14, G.Radzevičius 13 (5 atk. kam.), M.Runkauskas, S.Scottas ir I.Vaitkus po 9.

„Žalgiris“: Th.Walkupas 15 (7 atk. kam.), Z.LeDay 13, L.Lekavičius ir E.Vanskus po 12, M.Gebenas 11 (7 atk. kam.), KC Riversas 10.