Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 25

Sužibėjęs D.Waltonas ir „Žalgiris“ Pasvalyje nustelbė „Pieno žvaigždes“

Derrickas Waltonas sužaidė geriausias savo karjeros Lietuvoje rungtynes, o Kauno „Žalgiris“ (11-1) Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 109:68 (25:13, 29:14, 26:19, 29:22) sutalžė vietos „Pieno žvaigždes“ (4-8).
Derrickas Waltonas
Derrickas Waltonas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Žalgiriečiai rungtynių likimą išsprendė dar iki ilgosios pertraukos, kai po spurto 11:0 antrajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 28:13.

Netrukus „Žalgiris“ pridėjo dar vieną spurtą 14:1 ir ėmė triuškinti varžovus jau 51:24. „Pieno žvaigždės“ intrigos nebegrąžino.

D.Waltonas per 20 minučių pelnė 25 taškus (3/4 dvit., 3/5 trit., 10/10 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus pažeidė taisykles bei surinko 28 naudingumo balus.

Kauniečiai pagerino sezono rezultatyvumo rekordą. Pirmose sezono rungtynėse taip pat į Pasvalio ekipos krepšį buvo įmetę 103 taškus.

Be to, „Žalgiris“ antrą kartą iš eilės laimėjo didžiausiu 41 taško skirtumu. Prieš savaitę Lietuvos čempionai tokia pat persvara pervažiavo „Šiaulius“.

Beje, antrose rungtynėse iš eilės tritaškį pataikė Antanas Kavaliauskas. Šįkart „Žalgirio“ puolėjas snaiperio įgūdžius pademonstravo tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 18, Karolis Petrukonis ir Tomas Lekūnas po 12, Dagoberto Pena 11.

„Žalgiris“: Derrickas Waltonas 25, Leo Westermannas 13, Edgaras Ulanovas ir Brandonas Daviesas po 11, Artūras Milaknis ir Antanas Kavaliauskas po 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?