Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 06 24

Svajonės išpildyti nepavyko: kurčiųjų krepšinio rinktinė krito pasaulio čempionato finale

Nors Lietuvos rinktinės krepšininkai į pasaulio kurčiųjų krepšinio čempionato finalą žadėjo vežtis žirkles tinkleliams kirpti, bet to daryti neteko. Lietuviai rungtynėse dėl aukso skaudžiai 63:76 (10:24, 14:21, 20:20, 19:11) krito prieš JAV krepšininkus.
R.Rakutis
Rinktinės treneris Rolandas Rakutis / nuotr. LKSK
Temos: 1 Krepšinis

Tai buvo jau trečias iš eilės finalas, kuriame susitiko šios dvi rinktinės. Lietuviai triumfavo 2015-siais, JAV rinktinė šventė pergalę 2019-siais. Deja, vėl pasidabinti auksu mūsų šalies krepšininkams nepavyko.

Rolando Rakučio startavo sunkiai ir jau po pirmojo kėlinio atsiliko 14 taškų, per pertrauką JAV persvara siekė jau 21 tašką. Nors antroje mačo pusėje lietuviai apkarpė atsilikimą, dėl pergalės taip ir nepakovojo.

Laurynas Sankauskas pelnė 19 taškų Lietuvos komandai, 9 pridūrė Deivis Gindrūnas, 7 – Benas Simanauskas, po 6 – Lukas Laurinaitis, Laurynas Pumputis ir Giedrius Švedas.

JAV rinktinėje su 24 taškais rezultatyviausias buvo Noah Valencia, Andry Cruzas surinko 12.

Trečiąją vietą iškovojo Ukrainos rinktinė, bronziniame mače 69:36 palaužusi Izraelį.

Iki šiol vykusiuose penkiuose pasaulio čempionatuose lietuviai medaliais džiaugėsi keturis kartus – 2007, 2011 ir 2015 metais mūsų krepšininkai iškovojo auksą, prieš ketverius metus – sidabrą.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius