2021 09 26

Šventė Jonavoje: V.Šeškaus auklėtiniai negailestingai pervažiavo dzūkus

„Betsafe-LKL“ pirmenybėse nelaimėjusių komandų lieka vis mažiau. Sekmadienio pavakarę Jonavoje aikštės šeimininkai „CBet“ (1-1) krepšininkai atsidarė pergalių sąskaitą sutriuškindami Alytaus „Dzūkiją“ (1-2) – 85:63 (20:11, 26:12, 22:24, 17:16).
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Susitikimo pradžioje abiem ekipom sunkiai sekėsi rinkti taškus – įpusėjus kėliniui šeimininkai buvo priekyje 7:5.

Visgi antroje ketvirčio dalyje Virginijaus Šeškaus kariaunos puolimo varikliukas pagaliau užsikūrė, o štai Ramūnui Cvirkai savo auklėtinių įkvėpti kovai po pralaimėto dviejų pratęsimų trilerio prieš Kauno „Žalgirį“ taip ir nepavyko.

Įspūdingą atkarpą, kuri prasidėjo pirmajame, o baigėsi antrajame kėlinyje, „CBet“ laimėjo net 27:7.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Edvinas Šeškus

Į pertrauką jonaviškiai žengė turėdami 23 taškų pranašumą (46:23), o antroji susitikimo dalis tebuvo formalumas – bedvasiai dzūkai nesikabino į rungtynes ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Po šio mačo „Betsafe-LKL“ pirmenybėse pergalių neiškovojusios lieka tik dvi ekipos – Prienų „Labas Gas“ (0/2) ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (0/3).

Šeimininkų ekipoje puikiai pasirodė Kahlilas Thomasas, vos per 15 žaidimo minučių surinkęs 18 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Jonavos „CBet“: Kahlilas Thomasas 18 (7 atk. kam.), Evaldas Šaulys ir Lachlanas Andersonas (7 atk. kam.) po 11, Edvinas Šeškus ir Laimonas Kisielius po 9.

Alytaus „Dzūkija“: Justas Furmanavičius (9 atk. kam.) ir Aleksandaras Aranitovičius po 10, Dylanas Frye'us 9.