Ties bedugne: „Rytas“ rekordinės minios akivaizdoje neatlaikė graikiškos tritaškių krušos

Vilniaus „Rytas“ – ant bedugnės krašto. Trečiadienio vakarą sostinės klubas savo aikštėje 92:110 pralaimėjo FIBA Čempionų lygos įkrintamųjų serijos pirmąją dvikovą Atėnų „Peristeri“ ekipai. Tai reiškia, kad jau kitą savaitę Graikijos sostinėje Giedriaus Žibėno auklėtinių europinėje kelionėje gali būti padėtas taškas.
Marcusas Fosteris
Marcusas Fosteris / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Įkrintamosiose kovojama iki dviejų pergalių. Atsakomasis mačas Graikijoje vyks po savaitės – kitą trečiadienį.

Jei prireiktų trečio mačo, jis sausio 17-ąją vyktų Vilniuje.

Poros nugalėtojas pateks į „Top 16“ etapo K grupę, kurioje susitiks su Tenerifės „Lenovo“, Jeruzalės „Hapoel“ bei Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ir Lugo „Breogan“ poros laimėtoja.

Trečiadienio vakarą „Rytas“ pirmavo tik pačioje dvikovos pradžioje, bet tada Graikijos krepšinio legendos Vassilio Spanoulio auklėtiniai pradėjo tolti ir trečiojo kėlinio pabaigoje „Peristeri“ pranašumas pasiekė net 20 taškų žymą (79:59).

„Peristeri“ šiame mače tritaškius metė net 68 proc. taiklumu – 17/25.

Rungtynes ASG arenoje stebėjo 6744 žiūrovai – šio sezono „Ryto“ rekordas.

Vilniečiams 20 taškų pelnė kapitonas Margiris Normantas, 16 įmetė į komandą po pertraukos sugrįžęs Marcusas Fosteris, 12 pridėjo Justinas Gorhamas, po 11 – Martynas Echodas ir Gytis Radzevičius.

Graikams 21 tašką pelnė Trevoras Thompsonas, 25 taškus surinko ir 15 rezultatyvių perdavimų atliko Joe Raglandas.