Tris uždavinius Pasvalyje kėlęs A.Trinchieri: „Išpildėme visus tris“

Andrea Trinchieri išlieka nepralaimėjusiu treneriu „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Šį kartą italas parsiveža pergalę iš Pasvalio.

55-erių milaniečio treniruojamas Kauno „Žalgiris“ du kėlinius turėjo vargo, bet po ilgosios pertraukos atitrūko ir 98:71 sutriuškino „Pieno žvaigždes“.

Tai trečioji A.Trinchieri pergalė Lietuvos čempionate stovint prie „Žalgirio“ vairo.

„Tai – sudėtingas periodas, nes žaidėme penktadienį, sekmadienį, šiandien, po to žaisime penktadienį, sekmadienį ir vėl turėsime dvigubą Eurolygos savaitę, – po mačo kalbėjo italas. – Svarbiausia buvo išsidalinti minutes, nepatirti traumų ir iškovoti pergalę. Visus tris dalykus išpildėme.

Pirma rungtynių pusė buvo bloga, antra – geresnė. Svarbiausia, kad nepatyrėme traumų ir keliaujame namo su pergale.“

Paklaustas, ką komanda darė geriau antroje pusėje, kurią laimėjo 51:30, specialistas išskyrė du auklėtinius, kurių žaidime pamatė kokybinį šuolį.

„Tiesiog žaidėme geriau. Buvome labiau susikoncentravę gynyboje. Žaidėjai, kurie blogai žaidė pirmoje pusėje, kaip Dimša ar Ulė, antroje išpildė savo vaidmenis, pajautė atsakomybę ir žaidė gerai, o kartu geriau ėmė žaisti ir visa komanda“, – sakė A.Trinchieri.

Jo vadovaujamas „Žalgiris“ yra „Betsafe-LKL“ lyderis su 15 pergalių ir 2 pralaimėjimais.