2021 08 28

Triuškinančią „Ryto“ pergalę Lenkijoje aptemdė bauginanti legionieriaus trauma

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje, tačiau LKL vicečempionų triumfą aptemdė labai nemalonus įvykis antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet traumą patyrė ekipos naujokas Jarvis Williamsas.
Margiris Normantas, Gytis Radzevičius ir Arnas Butkevičius
Margiris Normantas, Gytis Radzevičius ir Arnas Butkevičius / Vilniaus „Ryto“ feisbuko nuotr.

Ketvirtuoju numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniaujantis amerikietis antrojo ketvirčio pabaigoje be jokio varžovo kontakto gynyboje statydamas dešinę koją atgal pajuto milžinišką skausmą ties Achilu ir rungtynių tęsti nebegalėjo.

Aikštę sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis krepšininkas paliko tik su komandos draugų pagalba, tačiau pirmieji ženklai visiems sostinės klubo sirgaliams turėtų sukelti labai daug nerimo.

J.Williamso traumą šių rungtynių įraše galite pamatyti likus maždaug 30 sek. iki antrojo kėlinio pabaigos.

Giedrius Žibėnas šiandien vertėsi ir be Vaido Kariniausko, kuris susitikimą praleido dėl nugaros skausmų. Visgi šio įžaidėjo trauma nėra rimta – klubas praneša, kad pastarasis turėtų rungtyniauti jau kitame mače.

Nuo pirmų minučių į priekį sprukęs „Rytas“ šeimininkų Vloclaveko „Anwil“ klubą sutriuškino rezultatu 89:61.

Vilniaus „Rytas“: Margiris Normantas 15 (7 rez. perd.), Arnas Adomavičius (4/5 trit.) ir Ivanas Buva (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 13, Arnas Butkevičius (8 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius (9 atk. kam., 3 rez. perd.) po 11, Tanneris Leissneris 10 (7/8 baud., 4 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 6 (4 rez. perd.), Lukas Uleckas 5, Martynas Pacevičius 3, Jarvis Williamsas 2 (9 min.).

Vloclaveko „Anwil“: Luke'as Petrasekas 13, Šymonas Šewčykas (8 atk. kam.) 12, Jonanas Mathewsas (4 rez. perd.) 11, Kyndallas Dykesas 10 (4 atk. kam., 4 rez. perd.).

Vakar vilniečiai 103:74 nepasigailėjo Gdynės „Asseco Arka“ ekipos.