Uraganinis „Neptūno“ puolimas KMT mače paliko V.Šeškų be pergalių

Trečiadienį namuose Karaliaus Mindaugo taurės rungtynes žaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (1-1) neturėjo didelio vargo prieš Virginijaus Šeškaus treniruojamą Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0-2) - 106:71 (25:19, 27:15, 32:24, 22:13). Pastarajai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės visuose frontuose.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Mažeikių. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai susitikimą atidarė pelnydami penkis taškus be atsako, tačiau mažeikiškiams ilgai dominuoti nepavyko – „Neptūno“ krepšininkai greitai išlygino rezultatą (5:5).

Per likusį laiką vyko gana lygi kova ir tik kėlinio pabaigoje pranašumą susikūrę namų aikštelės šeimininkai pirmąjį ketvirtį baigė būdami priekyje 25:19.

Antrajame kėlinyje ir toliau sėkmingai puolime žaidę Georgios Vovoro auklėtiniai netruko įgyti ir dviženklį pranašumą (34:24). Po reklaminės minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje nesikeitė – tritaškiais metimais prapliupę klaipėdiečiai pirmąją rungtynių pusę uždarė turėdami solidų pranašumą 52:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje priminė tritaškių konkursą. Abi komandos keitėsi tolimais metimais ir įpusėjus trečiajam kėliniui, aikštelės šeimininkai išlaikė saugų atstumą (67:49). Antroje kėlinio pusėje atotrūkis tarp komandų tik augo ir uostamiesčio krepšininkai į lemiamą ketvirtį išsinešė klausimų nekeliantį pranašumą – 82:58.

Trečiajame kėlinyje dominavęs „Neptūno“ legionierius Nate‘as Johnsonas, pelnė 10 taškų, tarp kurių buvo ir įspūdingas dėjimas su Mažeikių lyderio A.J.Englisho pražanga.

Paskutiniame ketvirtyje intriga nepakvipo. Toliau dominavę pajūrio klubo krepšininkai rungtynes baigė iškovodami užtikrintą pergalę. Tritaškiu metimu pasižymėjo ir „Neptūno“ jaunuolis – Radvilas Kneižys.

Nugalėtojų gretose naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo Zane‘as Watermanas. Aukštaūgis pelnė 24 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir užfiksavo 31 naudingumo balo statistiką.

Mažeikių ekipoje išsiskyrė įspūdingus skaičius nuo atvykimo demonstruojantis legionierius iš JAV – A.J.Englishas. Gynėjas per 26 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes finišavo savo sąskaitoje turėdamas 16 naudingumo balų.

Svarbu paminėti, po ilgos pertraukos Mažeikių gynėjas Donatas Sabeckis, užlipęs ant varžovo kojos, rungtynių tęsti nebegalėjo.

„Neptūnas“: Zane‘as Watermanas 24 (12 atk. kam., 3/4 trit., 31 n.b.), Martynas Pacevičius 19, Nate‘as Johnsonas 17 (9 atk. kam.), Tomašas Pavelka 14 (10 atk. kam.), Arnas Beručka 13 (6 rez. perd.).

„M Basket-Delamode“: A.J.Englishas 15, Kay‘us Bruhnke 14 (4/7 trit.), Donatas Sabeckis 13 (5 rez. perd.), Tomas Zdanavičius 7.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant