Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 25

Uteniškiai „Dzūkiją“ surakino per pratęsimą – neleido pelnyti nė taško

Utenos „Juventus“ (6-6) ir Alytaus „Dzūkijai“ (5-7) antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače „Juventus“ per papildomą laiką 86:75 (21:17, 22:19, 17:17, 15:22, 11:0) įrodė savo pranašumą, žaisdama svečių arenoje.
Martinas Geben
Martinas Gebenas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Du pirmuosius kėlinius „Juventus“ komanda valdė situaciją, tačiau turėjo tik neženklų pranašumą, kuris maksimaliai pasiekęs buvo 7 taškų ribą.

„Dzūkija“ buvo trumpam persvėrusi rezultatą, bet gera antro ketvirčio pabaiga ir trečio pradžia leido Utenos ekipai įgauti dviženklę persvarą (53:43).

Likus 5 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos „Juventus“ turėjo 13 taškų persvarą (72:59), tačiau vietinių krepšininkų vedama „Dzūkija“ spurtavo 9:0 ir priartėjo (72:68).

Netrukus Steponas Babrauskas deficitą ištirpdė iki 2 taškų (75:73).

„Juventus“ legionierius Alexanderis Hamiltonas sykį prametė, vėliau gavo bloką, bet „Dzūkija“ taip pat klydo dvi atakas paeiliui.

Galiausiai Artūras Jomantas baudų metimais išplėšė pratęsimą, nes Dovio Bičkauskio sunkus metimas tikslo nepasiekė (75:75).

Per pratęsimą „Dzūkija“ nepelnė nė vieno taško ir taip leido „Juventus“ dominuoti lemiamu metu.

A.Hamiltonas sužaidė geriausią sezono mačą, per 35 minutes pelnęs 24 taškus, atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Juventus“: Alexanderis Hamiltonas 24, Martinas Gebenas 15 (10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius ir Marius Runkauskas po 12, Vaidas Čepukaitis 10, Karolis Guščikas 7, Dovis Bičkauskis 6 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 20, Steponas Babrauskas, Egidijus Dimša (14 atk. kam.) ir Artūras Jomantas po 11, Mindaugas Sušinskas 6.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?