2023 11 12

V.Šeškus grįš nusiminęs – jonaviškiai išvykoje suklupo prieš „Gargždus“

Jonavos „CBet“ (5-4) komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 80:86 (19:22, 25:25, 18:22, 18:18) nusileido „Gargždams“ (3-6).
Justas Furmanavičius
Justas Furmanavičius / Betsafe-LKL nuotr.

Pastarieji grįžo į pergalių kelią po dviejų iš eilės nesėkmių.

„Gargždų“ komanda pradžioje net ir neturėdama svaraus lyderio Nicko Wardo indėlio sugebėjo įgyti pranašumą – 21:19. Jaylonas Scottas augino skirtumą, nors jonaviečiai po truputį, išnaudodami baudų metimus, artėjo – 27:28. Galiausiai kapitonas Tauras Jogėla rezultatą persvėrė – 30:28.

Būtent jo dėka svečiai turėjo trapią persvarą (36:33), tačiau J.Scotto tritaškis lygino rezultatą – 36:36. Po dviejų ketvirčių „Gargždai“ nežymiai pirmavo – 46:44.

Po pertraukos geriau atrodę šeimininkai vėl tolo – 56:48. Aleksandras Marelja su Michaelu Lewisu vedė į priekį „CBet“, tačiau Aurimo Majausko tolimas šūvis ir vėl leido gargždiškiams jaustis ramiau – 63:54. Galiausiai šeimininkai pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 65:54. Vis tik „CBet“ susiėmė laiku ir nepaleido varžovų į priekį labiau – po trijų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – 62:68.

Intriga buvo gyva, bet „Gargždai“ vis tiek liko priekyje – 76:69. Likus pusantros minutės Ivanas Gandia-Rosas skirtumą mažino iki 4 taškų (75:79), taip gerindamas „CBet“ padėtį. „Gargždus“ gelbėjo ir padėtį stabilizavo Ryanas Larsonas (82:75), palikdamas oponentams jau tik 76 sek. Jam atsakė M.Lewisas, bet A.Majausko baudos artino prie pergalės šeimininkus – 84:77.

I.Gandia-Rosas dar smeigė svarbų metimą „CBet“ (80:84), bet laikas seko, o vėlyva pražanga prieš A.Majauską leido jam tvirtinti pergalę savo komandai – 86:80.

Sezono rezultatyvumo rekordą pagerino ir karjeros efektyvumo rekordą kartojo J.Furmanavičius, pelnęs 23 taškus ir rinkęs 27 naudingumo balus.