2023 11 21

Galingai pradžioje smogęs „Wolves“ sutrupino Hamburgo bokštus

Vilniaus „Wolves“ tęsia solidų pasirodymą Europos taurės turnyre ir antradienio vakarą svečiuose 84:71 pranoko Hamburgo „Towers“ ekipą iš Vokietijos.
Rungtynių akimirka / „BC Wolves“ nuotr.

Dvikovą svečiai pradėjo įspūdingu spurtu 15:0 ir tokiu būdu labai greitai nulaužė rungtynes. Nors po to vokiečiai dar bandė kabintis, didesnės intrigos taip ir neatkūrė. Viskas, ką jiems pavyko pasiekti po pertraukos – sumažinti deficitą iki 6 taškų.

Šiame mače Hamburgo komanda taip ir nepirmavo nė akimirkos.

Vilniečiams po 14 taškų pelnė Džordže Gagičius, Treshaw'nas Thurmanas ir Kristupas Žemaitis, 10 pridėjo Regimantas Miniotas.

Tai buvo ketvirta Vilniaus ekipos pergalė šiame turnyre per septynis mačus.

„Wolves“: Kristupas Žemaitis, Tre'Shawnas Thurmanas ir Džordže Gagičius – po 14, Regimantas Miniotas 10 (12 atk. kam.), Christianas Mekowulu ir Eigirdas Žukauskas – po 7.

„Towers“: Markas Hughesas 14, Vincentas Kingas 13, Sethas Hinrichsas 11, Williamsas Christmasas 8 (9 atk. kam.).

Rungtynių eiga:

IV kėlinys. „Wolves“ – „Towers“ 84:71.

40 min. Rungtynės baigiasi. Pergalė.

38 min. Vokiečius klampina netaiklūs metimai. Vilkai išsaugo dviženklę persvarą. 78:68.

35 min. Vaidas Kariniauskas pataiko labai svarbų tritaškį. 76:63.

34 min. Bene paskutinė vokiečių galimybė kabintis. Šeimininkai mažina atsilikimą iki 10 taškų. 73:63.

32 min. „Wolves“ nemažina apsukų ir didžiuliais žingsniais artėja link pergalės. 73:57.

III kėlinys. „Wolves“ – „Towers“ 68:55.

30 min. Kėlinį puikiu reidu per visą aikštę užbaigia Kristupas Žemaitis.

29 min. Regimantas Miniotas ir toliau žaidžia solidžiai. 66:53.

25 min. Keliais sėkmingais epizodais Džordže Gagičius ir Regimantas Miniotas vėl tolina Vilniaus komandą nuo šeimininkų – 62:48.

23 min. Antrą mačo pusę Hamburgo „bokštai“ pradeda kiek atkutę. Deficitas mažinamas iki šešių taškų, bet tada „Wolves“ pataiko tritaškį – 55:46.

II kėlinys. „Wolves“ – „Towers“ 47:37.

20 min. Pirmoje rungtynių pusėje „Wolves“ suklydo 10 kartų (prieš varžovų 6), bet vis tiek išlaiko dviženklę persvarą. 47:37.

18 min. Svečiai ir toliau demonstruoja puikų kovingumą bei labai gerai dalijasi kamuoliu. 47:35.

16 min. „Wolves“ varžtų neatleidžia. Regimantas Miniotas ir du su pražanga. 38:26.

12 min. Svečiai vėl sužaidžia sėkmingesnę atkarpą ir didina atotrūkį iki dviženklio – 32:20.

I kėlinys. „Wolves“ – „Towers“ 24:16.

8 min. Eigirdas Žukauskas pataiko iš vidutinio nuotolio – 23:16.

7 min. Adas Juškevičius smeigia tritaškį – 19:9.

6 min. Įpusėjus kėliniui hamburgiečiai pelnė pirmuosius taškus ir kiek atkuto. 16:6.

5 min. Džordže Gagičius du su pražanga. 15:0...

4 min. Įspūdinga „Vilkų“ pradžia. Regimantas Miniotas pataiko iš po krepšio ir 10:0.

3 min. Kristupas Žemaitis žaidžia agresyviai ir vienas prieš vieną pranoksta dar vieną priešininką – 6:0.

2 min. Arnas Beručka didina atotrūkį. 4:0.

1 min. Kristupas Žemaitis taikliu flauteriu nuo lentos pradeda rungtynes – 2:0.