„Wolves“ sugėrė dar vieną smūgį: namuose kapituliavo prieš Utenos ekipą

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (2-3) po įspūdingo pasirodymo Europos taurėje prieš „Joventut“ ekipą, grįžo į realybę. Namuose žaidę Alessandro Magro auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) 67:72 (18:15, 16:20, 19:23, 14:14) nusileido Vytauto Buzo treniruojamai Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (3-2).

Rungtynės prasidėjo gana vangiai – abi komandos keitėsi netaikliais metimais ir sunkiai rinko taškus. Įpusėjus pirmajam kėliniui, aikštelėje vyko atkakli kova (10:8). Ir toliau sunkiai taškus puolime rinkę aikštelės šeimininkai didelio atotrūkio nesusikūrė 18:15.

Antrajame kėlinyje įsisiautėjęs Utenos amerikietis Ianas Milleris pataikė tris tritaškius ir išvedė svečius į priekį (26:23). Nors pirmoji rungtynių pusė buvo pažymėta daugybe nekokybiškų sprendimų, ji vis dėlto sėkmingiau baigėsi svečiams, kurie į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalų pranašumą – 35:34.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėję svečiai iš Utenos, po Iano Millerio taiklių baudos metimų padidino pranašumą (55:48). Po slogiai pradėto trečiojo kėlinio prabudę „vilkai“ ėmė mažinti atsilikimą. Treshawnas Thurmanas pelnė 4 taškus paeiliui ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki (52:55). Vis tik sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę Vytauto Buzo auklėtiniai į lemiamą ketvirtį išsinešė trapų pranašumą 58:53.

Toliau taškus rinkęs amerikietis Ianas Milleris varė į neviltį „Wolves“ trenerių štabą. Gynėjas, pelnęs savo 16-ąjį tašką, padidino komandos pranašumą (60:55). Rungtynių pabaigoje sėkmingai šturmą atlaikę svečiai iškovojo dramatišką pergalę 72:67.

Dėl nugaros traumos rungtynes praleido Utenos ekipos snaiperis Karolis Lukošiūnas.

Varžovus tritaškiais metimais baudęs amerikietis Ianas Milleris buvo pagrindinis Utenos ekipos vedlys į pergalę. Gynėjas per 20 minučių, praleistų aikštelėje, pelnė 19 taškų ir užfiksavo 17 naudingumo balų statistiką.

Aikštelės šeimininkus į priekį vedė Treshawnas Thurmanas. Antroje rungtynių pusėje sėkmingai taškus rinkęs puolėjas, susitikimą baigė savo kraityje turėdamas 18 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 20 naudingumo balų.

„Wolves Twinsbet“: Treshawnas Thurmanas 18, Garrisonas Brooksas 14 (6 atk. kam.), Andrew Andrewsas 11, Anthony Cowanas 9, Jeffery Tayloras 6.

„Uniclub Bet-Juventus“: Ianas Milleris 19, Laurynas Beliauskas 13, Dominicas Greenas 12, Arnaldo Toro 9, Gediminas Orelikas 6.