2023 12 30

Ž.Urbonas gaivina „Šiaulius“ – debiutas pažymėtas pergale

Žydrūnas Urbonas pergalingai debiutavo „Šiaulių“ krepšinio komandos vyriausiojo trenerio pareigose.
Žydrūnas Urbonas
Žydrūnas Urbonas / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Šiauliečiai per „Betsafe-LKL“ rungtynes Telšiuose palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ rezultatu 78:73 (21:13, 19:21, 18:24, 20:15).

Nominalūs rungtynių svečiai kontroliavo padėtį aikštėje beveik visą laiką, o Mažeikių komanda iniciatyvą buvo perėmusi tik 3 kėlinio pabaigoje, kai trumpam įsiveržė į priekį 55:53.

Vis dėlto „Šiauliai“ 4 kėlinio pradžioje labai greitai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, vėl atritūko kiek saugesne persvara (68:58) ir laimėjo rungtynes.

LKL turnyro lentelės dugne buvę šiauliečiai į savo sąskaitą įsirašė 3 pergalę ir taškais pavijo „Gargždus“ bei Kėdainių „Nevėžį-Optibet“. „M Basket-Delamode“ (5 pergalės ir 9 pralaimėjimai) lieka 8-ta.

„M Basket-Delamode“: Giedrius Staniulis 21, Kay‘us Bruhnke 18, Chaunchey Collinsas ir Martynas Paliukėnas – po 9, Henris Kantonenas 6 (7 atk. kam.).

„Šiauliai“: Paulius Danusevičius 17, Tomašas Pavelka 10 (9 atk. kam.), Leonardas Thorpe‘as 9, Nojus Mineikis ir Dachonas Burke‘as – po 8.