Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 04 03

„Žalgirio“ dubleriams iki finalo ketverto trūksta tik vienos pergalės

Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 2-0.
Motiejus Krivas
Motiejus Krivas / Luko Šepučio nuotr.

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno ekipa išvykoje 68:61 (14:12, 17:19, 22:16, 15:14) antrą kartą iš eilės pranoko „Šilutę“.

Trečiosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį (balandžio 6-ąją) 18 val. Kaune.

Pirmąsias serijos rungtynes Kaune žalgiriečiai laimėjo net 94:69, tačiau Šilutėje šeimininkai sugebėjo pademonstruoti charakterį ir mesti iššūkį varžovams. Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos, rezultatas dar buvo lygus (55:55). Vis tik tada kauniečiai spurtavo ir po M.Krivo baudos metimų įgijo 6 taškų persvarą (65:59).

Tiksint paskutinėms 22 sekundėms, „Šilutės“ legionierius Jalenas Warrenas sumetė baudas (61:65), bet Gyčio Nemeikšos ir M.Krivo atsakomieji metimai prie baudų metimo linijos įtvirtino žalgiriečių pergalę.

Galingą pasirodymą Šilutėje surengęs M. Krivas per 30 minučių pelnė 16 taškų (2/8 dvit., 12/14 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, blokavo 3 metimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė ir G Nemeikša, per 33 minutes pelnęs 16 taškų (6/7 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Šilutės komandai J.Warrenas pelnė 29 taškus (5/14 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), Joshua Alexanderis – 10.