2018 07 30

„Žalgirio“ legionierius priartėjo prie įspūdingo prizo maudydamas pirmąjį NBA šaukimą

Iki 2 milijonų JAV dolerių prizo – vos du žingsniai. Brandonas Daviesas su buvusiais bendražygiais iš universiteto mėgaujasi krepšiniu Amerikoje ir pasiekė TBT turnyro pusfinalį. „Team Fredette“ nepaliko vilčių „Scarlet & Gray“ ekipai 100:78, o žalgirietis pasižymėjo naudingu ir efektyviu žaidimu.
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Brandonas Daviesas per 31 minutę įmetė 15 taškų (6/9 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 4 kartus.

Sykį jis meistriškai po krepšiu maudė pirmąjį 2007-ųjų NBA naujokų biržos šaukimą Gregą Odeną, kuris aikštėje išbuvo tik 9 minutes ir pasižymėjo 2 taškais.

Dėl traumų taip ir neišsilaikęs profesionalų krepšinyje, G.Odenas šiame turnyre pirmą kartą vėl žaidė krepšinį penkiese prieš penkis po trejų metų pertraukos.

Kitąkart žalgirietis gaudė vieną iš 7 rezultatyvių Jimmerio Fredette'o perdavimų, kai įsiveržęs į baudos aikštelę galingai sukišo kamuolį į skylę.

J.Fredette'as – vienas geriausių Kinijos lygos krepšininkų, buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 28 taškais.

Turkijoje žaidžiantis Ra'Shadas Jamesas ir su Sasario „Dinamo“ susitaręs Jackas Cooley nugalėtojams pridėjo po 16, NBA rungtyniaujantis Jordanas Crawfordas – 15 taškų.

Pralaimėjusiems Davidas Lighty įmetė 16, Aaronas Craftas – 13, Jaredas Sullingeris – 12 taškų.

„Turėjome pasinaudoti savo greičiu ir būtent tai mes ir darėme nuo pat ginčo kamuolio. Pavyko išlaikyti tai iki rungtynių pabaigos“, – rungtynes apžvelgė B.Daviesas.

„Team Fredette“ treniruoja Lenkijos rinktinės treneris Mike'as Tayloras.

Turnyre, kuriame susibūrė nemažai NBA ir Europos krepšininkų, beliko trejos rungtynes.

Rugpjūčio 2-ąją B.Davieso komanda susitiks su „Eberlein Drive“, kurioje žaidžia buvęs žalgirietis Jerome'as Randle'as.

Dėl čempionų titulo kaunasi 72 komandos. Nugalėtojas nusineša visą 2 milijonų dolerių prizą.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?