„Žalgiris“ po ilgosios pertraukos užgesino „Pieno žvaigždes“

Kauno „Žalgiris“ (15-2) pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 98:71 (22:22, 25:19, 29:16, 22:14) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5-12).
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Žalgiriečiams tai šeštoji pergalė iš eilės, pasvaliečiams – trečioji iš eilės nesėkmė.

Kauniečiai turėjo dviženklę persvarą jau pirmajame kėlinyje (16:6), bet sėkmingas Brandono Tabbo žaidimas leido šeimininkams ketvirtį užbaigti lygiu rezultatu (22:22).

Antrame ketvirtyje „Žalgiris“ vėl šovė į priekį, kai po spurto 16:4 susigrąžino 10 taškų persvarą (38:28), tačiau įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik 6 taškai (47:41).

Pergalingą persvarą svečiai susikrovė iš karto po ilgosios pertraukos. „Žalgiris“ trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 21:9 ir nutolo 68:50.

Paskutinis kėlinys tapo formalumu – „Žalgiris“ susikrovė didesnę nei 20 taškų persvarą, vienu metu pirmavo ir 29 taškais (96:67) bei įtikinamai laimėjo rungtynes.

Kauno komandos gretose išsiskyrė gynėjų tandemas. Lukas Lekavičius per 19 minučių pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimo ir surinko 28 naudingumo balus.

Dovydas Giedraitis per 25 minutes pridėjo 17 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.) ir 18 naudingumo balų.

„Žalgiris“ šiose rungtynėse vertėsi be Edmondo Sumnerio, kuriam A.Trinchieri leido pailsėti.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 17, Brandonas Tabbas 14 (4/14 met., 5 rez. perd.), Martynas Arlauskas 13, Jordanas Watsonas 11.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 20 (8/9 met., 5 rez. perd., 28 naud. bal.), Dovydas Giedraitis 17, Laurynas Birutis 10 (9 atk. kam.), Arnas Butkevičius 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).