2020 09 15

„4 prieš 4“: sentimentai lietuviškam Denveriui, trūkstama „Rockets“ detalė ir kur pasuks Giannis?

15min tęsia rubriką „4 prieš 4“, kurioje NBA atkrintamųjų metu keturi 15min žurnalistai ir kviestiniai svečiai atsako į keturis aktualiausias stipriausios pasaulio krepšinio lygos klausimus. Šią savaitę po padidinamuoju stiklu atsidūrė netikėtai dramatiškai besiklostanti Vakarų konferencijos pusfinalio serija tarp „Los Angeles Clippers“ ir „Denver Nuggets“, prasidedantis Rytų konferencijos finalas, iš kovos dėl titulo jau pasitraukusios „Houston Rockets“ trūkumai ir galima kita Giannio Antetokounmpo karjeros stotelė.
Nikola Jokičius, Giannis Antetokounmpo, Jamesas Hardenas
Nikola Jokičius, Giannis Antetokounmpo, Jamesas Hardenas / Scanpix nuotr. ir Bleacher Report maketas

Šįkart į aktualiausius NBA pasaulio klausimus atsako 15min sporto žurnalistas Marius Milašius, 15min Tyrimų skyriaus žurnalistas ir NBA entuziastas Dovydas Pancerovas, „TV3 Sports“ NBA komentatorius ir analitikas Tautvydas Šležas bei laidos apie NBA krepšinį „Trigubas dublis“ vedėjas Andrius Dainys.

„Scanpix“ nuotr./Kawhi Leonardas (su kamuoliu)
„Scanpix“ nuotr./Kawhi Leonardas (su kamuoliu)

„Clippers“ prieš „Nuggets“, septintosios serijos rungtynės. Kas jas laimės?

Marius Milašius: „Nors persiplėšk – jau metus laukiu Los Andželo klubų serijos ir jokiu būdu nenoriu, kad „Lakers“ gautų sąlyginai lengvesnį kelią į finalą, bet tuo pačiu negaliu nelinkėti sėkmės ir magiškai žaidžiančiam Nikolai Jokičiui ir kompanijai. Vis dėlto pergalę prognozuoju „Clippers“.

Tam, kad ją pasiektų, Docas Riversas privalo užkrauti daugiau atsakomybių N.Jokičiui gynyboje – „Clippers“ turėtų dažniau atakuoti nerangų serbą „du prieš du“ situacijose, o ne mėginti pralaužti „Nuggets“ gynybą „iso“ žaidimu.

Be to, „Clippers“ treneriui siūlyčiau paminti įprastos savo rotacijos principus ir septintosiose rungtynėse palikti Montrezlą Harrellą ant suolo, nes šis 201 cm ūgio centras yra tikras šalto „Pepsi“ gurkšnis N.Jokičiui (kalbama, kad atvykęs į JAV karjeros pradžioje serbas išgerdavo po 4 litrus „Pepsi“ per dieną). Per paskutines dvejas rungtynes startinio „Clippers“ centro +/ – rodiklis buvo +16, o geriausio šeštojo šio sezono žaidėjo M.Harrello net -28. Jei D.Riversas dar labiau pasitikės I.Zubacu, kuris vienintelis patenka į panašią svorio kategoriją su N.Jokičiumi, „Clippers“ turėtų išsikapstyti iš šios netikėtai jiems apsunkusios serijos.“

Dovydas Pancerovas: „Atvirai pasakius, nors šias NBA atkrintamąsias stebiu įdėmiai ir susidomėjęs, tačiau šios rungtynės yra turbūt vienintelės, kurios man iš tikrųjų rūpi. Labai norėčiau, kad laimėtų „Nuggets“. Labai.

Pastarosiomis dienomis klausiau 15min žurnalisto Donato Urbono interviu su Tomu Balčėčiu ir pirmą kartą aiškiai supratau, kad „Nuggets“ yra labai lietuviška komanda. Nors nuo 1996-ųjų esu nepalaužiamas „Lakers“ fanas, bet slapta norėčiau, jog „Nuggets“ sukurtų tikrą krepšinio žygdarbį, kokį 2015-aisias sukūrė „Warriors“. Norėčiau, kad šiais beprotiškais metais NBA čempione taptų komanda, kuri buvo suformuota ne perkant brangius žaidėjus, bet renkantis tuos, kurie buvo kitų nurašyti, – juk Nikola Jokičius, Jamalas Murray ir Michaelas Porteris Jr., kurie dabar sudaro „Nuggets“ branduolį, buvo pašaukti palyginus žemais naujokų biržos šaukimais.

Deja, manau, laimės „Clippers“. Regis, ši serija yra iš tų, kai laimi geriausią žaidėją turinti komandą, o geriausias žaidėjas, kaip ten bebūtų, yra Kawhi Leonardas.

Šitoje padėtyje yra ir pozityvių dalykų. Mano asmeninis ilgalaikis tikslas (dėl kurio nieko nedarau), kad krepšinis taptų populiaresnė sporto šaka už futbolą. Šiuo atveju „Lakers“ ir „Clippers“ kova konferencijos finale labiau pasitarnaus šiam tikslui pasiekti.“

„Scanpix“ nuotr./Kawhi Leonardas ir LeBronas Jamesas
„Scanpix“ nuotr./Kawhi Leonardas ir LeBronas Jamesas

Tautvydas Šležas: „Sudėtinga dar kartą bandyti nurašyti ir sakyti „ne“ Denverio komandai po nuolatinių charakterio sprogimų tokio lygio atkrintamosiose ir prieš patyrusių veteranų komandas.

Nesuprantu kodėl N.Jokičius daugiau neatakuojamas „du prieš du“ gynyboje, o Patrickas Beverley kol kas savo agresyvumu ir krepšinio terminais „įsikandimu į achilą“ daro daugiau žalos savo komandai nuolat lengvabūdiškai prisirinkdamas greitų pražangų ir pats save išimdamas iš rungtynių ir jų bendro ritmo.

Širdis nori „Nuggets“ pergalės, o nuojauta kužda veteranišką „Clippers“ triumfą.

Beje visiems siūlau pasižiūrėti Mike'o Malone'o konferenciją po šeštųjų rungtynių, vienos labiausiai motyvuojančių 9 minučių, kurias vertėtų apsvarstyti ir dokumentinių filmų apie apie sportą kūrėjams.“

Andrius Dainys: „NBA atkrintamųjų seriją visada laimi komanda, kuri turi didesnius ir tvirtesnius „grynuolius“, o šiemet Denverio klubas pateisina savo unikalųjį vardą. „Nuggets“ dabartinės sėkmės receptas – alinanti kova ir patirtas skausmas pernai atkrintamosiose, kai po keturiolikos permainingų rungtynių teko važiuoti namo taip ir neišvydus Vakarų konferencijos finalo.

Prisiminkime, kaip žaidė Kobe po 2008-ųjų nesėkmės finale nuvesdamas „Lakers“ iki titulo kitąmet, 2014-uosius, kai „Spurs“ keršijo Ray'ui Allenui už tą nelemtą tritaškį iš kampo ar kaip motyvacijos netrūko 2016-aisiais LeBronui Jamesui, kai jis nuvedė savo komandą į nematytą pergalę krepšinio istorijoje.

Jauna ir alkana Denverio komanda yra vieninga ir bebaimė, nes atsimena praėjusių metų kartėlį, tačiau jį naudoja kaip kurą, o to visiškai nesitikėjo kiek susireikšminusi superžvaigždžių komanda iš Los Andželo. Panašu, kad pagrindinės žvaigždės Kawhi Leonardas ir Paulas George'as galvojo, kad su tiek talento viskas pavyks savaime, tačiau šią pamoką teks išmokti skaudžiausiai ir važiuoti namo po septintųjų rungtynių.

Žymusis „Clippers“ duetas neturi čempioniškos chemijos, Doco Riverso puolimas absoliučiai nuobodus ir nekūrybingas, o apie Los Andželo derbį užsigalvoję „segtukai“ užsidarę ir visiškai nesibado savo privalumais, kuriuos galėtų išnaudoti. Denveris turėtų iškovoti dar vieną fantastišką pergalę ir keliauti į Vakarų finalą, nes savo kaladėje turi kortą, kurios nenukerta niekas – Džokerį.“

„Scanpix“ nuotr./Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris
„Scanpix“ nuotr./Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris

Rytų konferencijos finale žais „Heat“ ir „Celtics“. Kokį serijos rezultatą prognozuojate ir kas taps svarbiausiu serijos veiksniu?

M.Milašius: „Kertinių veiksnių šioje serijoje bus daug: Gordono Haywardo sugrįžimas serijos viduryje ir įspūdingo puolimo potencialo „Celtics“ penketas su juo, Kemba Walkeriu, Jaylenu Brownu, Marcusu Smartu ir Jaysonu Tatumu; Bamo Adebayo dominavimas Bostono baudos aikštelėje (paskutinėse rungtynėse, kai Bradas Stevensas nusprendė pamėginti „Heat“ monstrą uždengti su žemesniais krepšininkais, Bam Bamas (pavadintas pagal Flinstounų herojų) metė net 18 baudų metimų); K.Walkerio gynyba prieš 18 cm aukštesnį „Heat“ snaiperį Duncaną Robinsoną, nes B.Stevensas tikrai nesiryš šio mažylio pakišti po Gorano Dragičiaus volu. Ir tai tik keli iš tų veiksnių, kurie pirmiausia šauna į galvą.

Tačiau įvertinus viską, serijos baigtį vis tiek lems labiau psichologinis žaidėjų pasiruošimas ir taktiniai genialių trenerių manevrai.

Nors J.Tatumą jau dabar laikau geresniu krepšininku nei Jimmy Butleris, pastarasis šiemet yra nusiteikęs perkąsti gerkles bet kam, kas pasipainios jo kelyje. Šalia jo yra ir tuntus lemiamų rungtynių patirties turintis G.Dragičius bei drąsiausias 20-metis pasaulyje Tyleris Herro.

Tad nors „Celtics“ ir atrodo talentingesni ant popieriaus, jų tampymasis su „Raptors“ iki septintų rungtynių pabaigos leidžia manyti, kad serijoje su „Heat“ daugiau psichologinių barjerų praeiti teks Bostonui.

Atspėti šios serijos rezultatą taip pat sunku, kaip sužvejoti ungurį plikomis rankomis, bet aš pamėginsiu statyti žetonus ant kietakakčių Majamio vyrukų – jie laimės 4-3.“

D.Pancerovas: „Jeigu šita serija vyktų NBA 2K žaidime, tai ją būtų bene įdomiausiai žaisti, ar ne? Nėra superžvaigždžių, todėl iš tikrųjų reiktų kurti laisvą erdvę metikams ir, kas įdomiausiai žaidžiant su pulteliu, reiktų gerai gintis. Kadangi, mano supratimu, gynyba nulems šitos serijos baigtį, aš statyčiau už „Heat“ šešių rungtynių serijoje.

Aišku, suprantu, kad mano pasirinkimas slidus. Jeigu Jaysonas Tatumas žais kaip šaltakraujis profesionalas, tai gali būti ir septynių rungtynių serija, kurioje viską nulems būtent J.Tatumo lemiamas metimas.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jaysonas Tatumas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jaysonas Tatumas

T.Šležas: „Mano nuomone, šios dvi komandos yra visiškai lygiavertės priešininkės ir serija yra „monetos metimas“ iki paskutinių septintų rungtynių švilpukų. Dar viena dviejų aukščiausio lygio strategų šachmatų partija Rytuose.

Smalsu, kaip Majamis tvarkysis gynyboje su J.Tatumu ir kas bus jo tiesioginis gynėjas. Man taip pat labai imponuoja vokietis D.Theisas, kuris per kelis sezonus pavirto į solidų ir kokybišką šiuolaikinį rimtos atkrintamųjų komandos startinį centrą, kuris greitai kerta po užtvarų, yra atletiškas ir efektyviai užbaigia atakas aplink krepšį, laiku atlieka tikslius perdavimus, neblogai pataiko iš toli ir nuolat užkamšo skyles gynyboje blokuodamas metimus dėka savo greitų kojų ir sprogstamos jėgos.

Sveikinimai Bostono ekipos tarptautiniam skautui lietuviui Benui Matkevičiui už gerą akį ir sąlyginai atrastą dabartinę svarbią rotacijos dalį.“

A.Dainys: „Užtikrintą ir kokybišką krepšinį demonstruojantys „Heat“ turėtų iškovoti pergalę šešių arba septynių rungtynių serijoje, nes komandos labai apylygės daugelyje sričių, turi tvirtą sistemą, gerus trenerius, po kelias žvaigždes savo sudėtyse bei rimtą nusiteikimą iškovoti žiedus.

Svarbiausi faktoriai – tritaškiai ir J.Tatumas. Abi komandos yra gynybinės ir tai bus klampi serija, tačiau „Heat“ žymiai geriau meta tritaškius atkrintamosiose ir jeigu jie krenta – nematau Majamio pralaimėjimo. Pastarosios ekipos nesėkmės sunku tikėtis ir jei prastą mačą sužais J.Tatumas, todėl Bostono raktai į pergalę priešingi – Tatumas turi spindėti, o „Heat“ negali įkaisti nuo tritaškio linijos.

Žinoma, labai įdomu bus stebėti J.Butlerio ir J.Browno mikrodvikovą ar kaip B.Adebayo bando sustabdyti J.Tatumą, tačiau mane intriguoja Marcuso Smarto įtaka jaunajam Tyleriui Herro. „Heat“ fanų tarpe „Baby Goat“ vadinamas snaiperis bus prižiūrimas pirmos gynybinės komandos nario, todėl iššūkis išlaikyti gerą žaidimą bus nemenkas. Tačiau Herro yra kietas vaikis – susitvarkys. Prognozuoju serijoje tris technines per abu.“

„Scanpix“ nuotr./Jamesas Hardenas
„Scanpix“ nuotr./Jamesas Hardenas

Jamesas Hardenas tikina, kad „Houston Rockets“ komandai iki titulo trūksta „vienos detalės“. Kas ja galėtų tapti?

M.Milašius: „Drįsiu paprieštarauti J.Hardenui – detalių „raketose“ ne trūksta, o yra per daug. Turiu omenyje, žinoma, košmariškai atkrintamosiose pasirodžiusį Russellą Westbrooką, į kurį „Lakers“ gynyba beveik nekreipė dėmesio ir leido jam atakuoti iš bet kur, jei tik tai nėra baudos aikštelė.

Nors iki atkrintamųjų dėl to dar dvejojau, akivaizdu, kad R.Westbrooko mainai nepasiteisino ir „Rockets“ reikia ieškoti, kaip „prakišti“ jį kažkuriai kitai ekipai. „Rockets“ sirgaliai dabar turbūt svajoja apie tokį žaidėją, kaip Chrisas Paulas, kurį už R.Westbrooką Hjustonas ir atidavė pernai, bet aš manau, kad šiai komandai reikėtų solidaus trečios-ketvirtos pozicijos žaidėjo, galinčio susikurti sau metimą, pataikyti iš toli ir solidžiai gintis. Gal Darylas Morey skambins Danny Ainge'ui ir domėsis G.Haywardo, kurio kontraktas baigsis jau kitąmet, situacija?

Tiesa, vos nepamiršau. „Rockets“ reiktų ir bent vieno centro, kuris būtų aukštesnis nei 196 cm PJ Tuckeris ir kuriam nebūtų pusšimtis metų, kaip Tysonui Chandleriui. O jei dar tas centras sugebėtų pataikyti iš toli... Kas nors duokite „Rockets“ vadovams Arono Bayneso telefono numerį.

Nors net ir aplipdžius J.Hardeną jam tinkančiomis detalėmis nežinau, ar vis dar galėčiau juo pasitikėti – šis žaidėjas per daug kartų nuvylė ir paspaudė išsijungimo mygtuką atkrintamosiose, kad į jį vis dar žiūrėčiau kaip į žmogų, galintį nuvesti savo komandą ant NBA čempionų pjedestalo.“

D.Pancerovas: „Jeigu būtų techninė galimybė, tai padėčiau šypsenėlę. Tikrai „Rockets“ iki titulo trūksta tik vienos detalės? Vienos? Komandai, kuri, it konservatorių partija, visuomet atsimuša į lubas ir metų metus nesugeba jų pramušti, ką bedarytų ir kaip bebandytų keisti savo sudėtį? Vienos detalės?

Kitą vertus, sutinku, kad ta viena esminė detalė galėtų būti tikras lyderis, kuriam talkintų J.Hardenas. Michaelas Porteris Jr.?

Kad neliktų abejonių: juokiuosi iš „Rockets“ ir J.Hardeno ne todėl, kad būčiau „small ball“ priešininkas. Atvirkščiai, man patinka, jog krepšinis keičiasi ir per savo kaip fano karjerą jau mačiau daug įvairių formų – nuo atakuojančių gynėjų eros, kai svarbiausia buvo metimai iš vidutinio nuotolio per rankas, iki šių dienų, kai, akivaizdu, artėjama prie keturtaškio zonos. Tačiau, mano supratimu, jeigu komanda pasirenka tokį išskirtinį žaidimo stilių, tai jos esminiai žaidėjai turi būti ne tik greiti ir gerai mesti, bet ir tiksliai žaisti lemiamomis akimirkomis. „Rockets“ atveju, regis, tokių žaidėjų komanda neturi nė vieno.“

„Scanpix“ nuotr./Russellas Westbrookas ir Jamesas Hardenas
„Scanpix“ nuotr./Russellas Westbrookas ir Jamesas Hardenas

T.Šležas: „Po viešo Darylo Morey pareiškimo, kad jų vasaros prioritetas yra pratęsti sutartį su Mike'u D’Antoni ir jam vėliau iš pareigų pasitraukus pačiam, Hjustono ekipos komunikacinis įvaizdis ir reputacija NBA „virtuvėje“ gavo dar vieną antausį (primenu ir skandalą su Kinija prieš sezoną).

Kiek supratau iš konteksto ir paslėptų žinučių spaudos konferencijose, radikali „microball“ idėja buvo sugalvota būtent analitika besiremiančio generalinio vadybininko, o M.D’Antoni nebuvo visiškai atsidavęs visiems šiems kraštutinumams.

Daug kas priklausys nuo to, kokį trenerį tarpsezonyje nusamdys „raketos“ ir tada bus lengviau įvardinti tą vieną detalę (o gal ir dvi). Nors ir krepšinis nuolatos keičiasi, vis tiek sudėtinga kaip lygūs su lygiais nuolat konkuruoti su lygos grandais neturint komandoje padoraus aukštaūgio ir su R.Westbrooku sudėtyje.“

A.Dainys: „Iškeisti dabartinius penkis aukščiausius krepšininkus į gynėjus, dar labiau greitinti žaidimą, turėti dar daugiau atakų ir tritaškių, kurti dar geresnes galimybes įmesti daugiau taškų, šiek tiek dėmesio gynybai... Panašios baugios mintys, ko gero, aplanko ir „Rockets“ sirgalius, kurie kitą sezoną norėtų pamatyti, kaip ekipoje atrodo geras vidurio puolėjas.

Nors krepšinis keičiasi, tačiau manau, kad tai kertinė pozicija. Hjustonui svajojant – tai būtų centras, kuris mėto tritaškius, yra atletiškas ir bent pusėtinai ginasi. Aišku, tikriausiai reiks ieškoti atletiško ir kuris gerai ginasi. Svajojant – tokie krepšininkai kaip Anthony Davisas ar realesniu variantu – patikimesnį metimą įgavęs Johnas Collinsas iš Atlantos. Galų gale, centimetrai yra svarbu.“

„Scanpix“ nuotr./Giannis Antetokounmpo
„Scanpix“ nuotr./Giannis Antetokounmpo

Jei Giannis vis tik ryžtųsi palikti „Bucks“ komandą, kurioje ekipoje norėtumėte pamatyti graiką?

M.Milašius: „Mintyse įsivaizduoju, kaip Gianniui tiktų raudonai-juoda „Raptors“ apranga. Graikas, turintis nigerietiškų šaknų, palaiko puikius santykius su Toronto bosu Masai Ujiri, kuris taip pat yra kilęs iš Nigerijos, o lygos MVP žaidimo stilius puikiai tiktų žvaigždėmis neišpaikintos ir sunkiai dirbančios „Raptors“ organizacijos fone. O ir patys Toronto vadovai per seriją su „Celtics“ turėjo suprasti, jog su Pascaliu Siakamu, kaip ryškiausia komandos žvaigžde, toli neisi, tad Giannio prisiviliojimas jiems dabar turėtų tapti svarbiausiu artimiausių dvejų metų tikslu. Neabejoju, kad M.Ujiri su geriausiu lygos treneriu Nicku Nurse'u sugalvotų, kaip aplink G.Antetokounmpo sulipdyti ne tik reguliariojo sezono, bet ir atkrintamųjų varžybų čempionų komandą.“

D.Pancerovas: „Ne, ne, ne. Net nesileisiu į tokias kalbas. Per šias savaites Giannis jau ne kartą leido suprasti naujos komandos neieškantis ir norintis kurti savo krepšinio tradicijas Milvokyje. Beje, pagal naujausius pranešimus apie Giannio ir vieno iš savininkų Marc'o Lasry'so trijų valandų susitikimą, galima suprasti, jog komanda taip pat pasiryžusi visais įmanomais būdais išlaikyti Giannį. Suprantu, kad jam buvo pažadėta jau per šį tarpsezonį surasti rimtą pastiprinimą (nors atsidaręs būsimų laisvų agentų sąrašą tokių pavardžių lyg ir nemačiau).

O jei visgi tektų rinktis komandą, kurioje norėčiau matyti Giannį, tai būtų „Heat“. Suprantu, kad po pastarojo pralaimėjimo tai sukeltų prieštaringų reakcijų, visgi, Giannis puikiai tiktų sistemai, nesujauktų komandos tarpusavio santykių, o ir Erikas Spoelstra galėtų būti tuo lemtingu treneriu, kuris iš Giannio padaro čempioną.“

„Scanpix“ nuotr./Giannis Antetokounmpo
„Scanpix“ nuotr./Giannis Antetokounmpo

T.Šležas: „Turiu tokią nuomonę, kad jis labai tiktų „Memphis Grizzlies“ ekipai, šalia turėtų augančią superžvaigždę ir kūrėją Ja Morantą, atletišką, labai ilgų rankų ir gynybos nesikratantį vieną geriausių spot up metikų lygoje jaunąjį Jareną Jacksoną, tikrą centrą Joną, nuostabų jauną trenerį Taylorą Jenkinsą ir inovatyvų sprendimų priėmėjų ofisą.

Bet Memfis yra per mažas „marketas“, per ilgas procesas ir per maži dabartiniai tikslai... Tai yra tik butaforinė utopija ir mano išmislas (šypsosi).“

A.Dainys: „Hipotetinis scenarijus, kuris įsivaizduoju, kad gali įvykti: „Warriors“.

Giannis šį sezoną dar sykį parodė, kad susidūręs su dideliais sunkumais vis dar nesusitvarko, todėl jeigu jis pasirinks bailio kelią – kodėl gi nenulėkus į saulėtąjį San Fransiską, kuriame jo lauks čempioniška bei darbinė, bet atsipalaidavusi atmosfera su dviem TOP-5 visų laikų snaiperiais. Ar bereikia priminti, ko trūksta graiko komandoms, kai jis aikštėje?

Juk LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas per pirmąjį slenkstį perlipo jau perėję į kitas komandas ir vėliau galėjo tiesiog rungtyniauti. Be to beprotiško spaudimo. Tai padarius 25-erių bus nemažai laiko iškovoti netgi daugiau titulų nei tas pats „Karalius“ ar KD.

Visiškai nėra abejonių, kad Stephenas Curry, Klay Thompsonas ir G.Antetokounmpo vienoje komandoje būtų monstriškas trejetas, o graikas tokiu atveju galėtų žaisti centru. Jei šalia – Andrew Wigginsas ir Draymondas Greenas, tuomet vėl grįžtume į tuos laikus, kai čempionas abejonių nekelia.

Kur norėčiau? „Heat“. Nes padėtume jam pasiimti tuos žiedus, tačiau nemanau, kad jis pats rinksis tokią darbinę atmosferą šalia Jimmy Butlerio, nes kol kas dar neturi tokios storos odos, kaip daugelis Majamio klube.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis