2019 04 04

63 sekundę iš aikštės išvarytas D.Motiejūno treneris pratryško ironija

„San Antonio Spurs“ komandos, kurioje savo debiuto jau laukia į JAV šią savaitę atskridęs Donatas Motiejūnas, treneris Greggas Popovichius įdomiai pasikalbėjo su varžovų strategu, kai pats buvo išvarytas iš aikštės NBA rungtynėse, praėjus vos 63 sekundėms nuo mačo pradžios.
Michaelas Malone'as ir Greggas Popovichius
Michaelas Malone'as ir Greggas Popovichius / „Scanpix“ nuotr.

NBA rungtynėse tarp „Spurs“ ir „Denver Nuggets“ buvo praėjusios tik 63 sekundės, kai G.Popovichius ėmė reikšti nepasitenkinimą dėl neskirtos pražangos ir buvo nubaustas technine pražanga.

Treneris burbėjo toliau, tad kitas arbitras jam iškart skyrė antrą techninę pražangą. G.Popovichiaus komanda tuo metu buvo atsilikusi 0:5, kai diskvalifikuotas patraukė į persirengimo kambarį.

Pastarąjį kartą anksčiau nei per 2 minutes iš aikštės buvo išvarytas „Washington Wizards“ treneris Flipas Saundersas 2012 metų sausį. Tada Bostone treneris buvo pašalintas praėjus 1 min. 46 sek. nuo rungtynių pradžios.

Trečiadienį iš G.Popovichiaus komandos vairą teko perimti jo asistentui Ettore Messinai. Italo vadovaujami „Spurs“ krepšininkai 85:113 pralaimėjo Denverio klubui, kurio biure dirba trys lietuviai: Artūras Karnišovas, Martynas Pocius ir Tomas Balčėtis.

„Scanpix“ nuotr./Greggas Popovichius

Po rungtynių G.Popovichius neturėjo daug komentarų: „Turite klausti teisėjų“, – apie ankstyvą išvarymą sakė jis žurnalistams.

Bet prasilenkdamas su interviu dalinančiu „Nuggets“ treneriu Michaelu Malone'u, jis sudalyvavo pokalbyje, trukusiame panašiai tiek, kiek G.Popovichiaus vadovavimas rungtynėse.

Štai, apie ką kalbėjosi treneriai:

M.Malone'as: „Mes kaip tik kalbame apie NBA rekordą, pasiektą šįvakar.“

G.Popovichius: „Koks rekordas? Kas nutiko?“

M.Malone'as: „Kažkas buvo išvarytas po 63 sekundžių.“

G.Popovichius: „Rimtai? Tas asmuo turbūt kažkam smogė. Ar kas nors buvo sužeistas šįvakar? Kažkas turėjo nukentėti?“

Tada „Spurs“ treneris patraukė link arenos išėjimo.

70-metis G.Popovichius buvo išvarytas iš aikštės arbitrų ir praėjusį sekmadienį, rungtynių Sakramente trečiajame kėlinyje. Tada vienas sėkmingiausių ir gerbiamų trenerių per NBA istoriją, įžengė į aikštę ir užsipuolė teisėją.