2021 05 26

A.Daviso tempiama „Lakers“ ekipa išlygino serijos rezultatą

Anthony Davisas buvo nesustabdomas, o "Los Angeles Lakers" ekipa po itin įtemptos ir permainingos kovos 109:102 nugalėjo "Phoenix Suns" komandą.
„Los Angeles Lakers“ šventė sunkią pergalę prieš „Suns“
„Los Angeles Lakers“ šventė sunkią pergalę prieš „Suns“ / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki dviejų pergalių dabar lygu – 1:1.

A.Davisas po pirmųjų serijos rungtynių, kurias „Lakers“ pralaimėjo 90:99, prisiėmė atsakomybę už nesėkmę. O antrajame mače puolėjas sužvėrėjo ir pelnė net 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Būtent A.Daviso tritaškis, likus žaisti 2:15 min., padidino Los Andželo komandos pranašumą iki 98:92 ir apsprendė nugalėtojų klausimą.

Dennisas Schroderis prie pergalės pridėjo 24 taškus, LeBronas Jamesas surinko 23 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Trečiosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį.

„Lakers“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:1 ir įgijo gan solidžią persvarą 63:48, tačiau „Suns“ atsitiesė ir prieš ketvirtojo kėlinio pradžią komandas teskyrė 7 taškai.

Paskutiniame kėlinyje likus žaisti šešias minutes, „Suns“ krepšininkai ir į priekį buvo išsiveržę 8:86 po Deandre Aytono dėjimo, tačiau A.Daviso ir L.Jameso sulaikyti paskutinėmis minutėmis nepavyko.

Devinas Bookeris pralaimėjusiems pelnė 31 tašką, D.Aytonas pridėjo 22 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

Beje, šias rungtynes „Phoenix Suns“ arenoje stebėjo net 11 919 žmonių.

„Suns“: D.Bookeris 31, D.Aytonas 22 (10 atk. kam.), C.Payne'as 19.

„Lakers“: A.Davisas 34 (10 atk. kam.), D.Schroderis 24, L.Jamesas 23 (9 rez. perd.), A.Drummondas 15 (12 atk. kam.).