A.Edwardsas pavertė „Suns“ savo šou žiūrovais

NBA čempionato atkrintamosios varžybos Vakarų konferencijoje prasidėjo įspūdinga Minesotos „Timberwolves“ pergale namie prieš Fynikso „Sunsׅ“ 120:95 (27:28, 34:23, 31:21, 28:23).
Anthony Edwardsas
Anthony Edwardsas / Getty Images via AFP nuotr.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai iniciatyvos sėkimingai ėmėsi „Timberwolves“ lyderis Anthony Edwardsas. Gynėjas ėmė siųsti metimą po metimo į svečių krepšį, varė į neviltį visus jį bandžiusius dengti varžovus ir po 3 kėlinių savo sąskaitoje jau turėjo 28 taškus. Tuo metu Minesotos komanda susikrovė įspūdingą tokioms rungtynėms 20 taškų pranašumą (92:72).

Ketvirtajame kėlinyje aikštėje vaizdas nepasikeitė, o „Timberwolves“ šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams A.Edwardsas per 36 min. pelnė 33 taškus (10/16 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai padėjo Karlas-Anthony Townsas (19), Nickeilas Alexanderis-Walkeris (18), Rudy Gobert'as (14 tšk. ir 16 atk. k.) ir Nazas Reidas (12).

„Suns“ ekipai Kevinas Durantas pelnė 31 tašką, Devinas Bookeris – 18, Bradley Bealas – 15, Royce'as O'Neale'as – 14.