2021 10 25

A.Kulbokos klubas tėškė antausį „Nets“, Brukline vyko Kyrie palaikymo protestas

Arnoldo Kulbokos atstovaujamas „Charlotte Hornets“ (3-0) ir toliau nepralaimi NBA pirmenybėse. Šį kartą „širšės“ svečiuose nustebino vienus NBA favoritų „Brooklyn Nets“ (1-2) krepšininkus – 111:95 (27:31, 23:27, 29:20, 32:17).
Kevino Duranto vedami „Nets“ pralaimėjo, o šalia Bruklino arenos vyko protestas
Kevino Duranto vedami „Nets“ pralaimėjo, o šalia Bruklino arenos vyko protestas / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę Šarlotės klubui leido išplėšti puiki antroji rungtynių pusė, kurią „Hornets“ laimėjo net 61:37.

Taip antrajame kėlinyje atsilikę 10 taškų skirtumu, svečiai galiausiai ketvirtajame kėlinyje išsprendė reikalus dar gerokai iki finalinės sirenos – likus trims minutėms jie jau pirmavo 14 taškų skirtumu.

Į pergalę „Hornets“ vedė fantastiškai rungtyniavęs Milesas Bridgesas.

Puolėjas per 35 minutes pelnė 32 taškus (6/11 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Hornets“ krepšininkas pasižymėjo ir fantastišku dėjimu apsisukus 360 laipsnių.

Arnoldas Kulboka „Hornets“ gretose nerungtyniavo. Lietuvis NBA pirmenybėse oficialiose rungtynėse dar nesužaidė nė sekundės.

„Nets“ neišgelbėjo ir puikus Kevino Duranto žaidimas. Vienas geriausių pasaulio krepšininkų per 36 minutes pelnė 38 taškus (15/18 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Prieš rungtynes veiksmo netrūko ne tik „Barclays Center“ arenoje, bet ir šalia jos.

Pasiskiepyti COVID-19 vakcina atsisakantį ir dėl to žaisti negalintį „Nets“ įžaidėją Kyrie Irvingą palaikantys asmenys surengė protestą, kurio metu skanduodami žaidėją palaikančius šūksnius bandė patekti į areną.

Megafonais, plakatais, vėliavomis ir įvairiais garsą keliančiais daiktais apsiginklavę žmonės reikalavo leisti Kyrie rungtyniauti.

„Leiskite jam žaisti!“ – skandavo K.Irvingo palaikytojai, kurie nevengė ir prieš vakcinas nukreiptos retorikos.

Galiausiai, nedidelė grupė žmonių prasibrovė pro barjerus ir buvo arti patekimo į arenos vidų, tačiau to padaryti jiems nepavyko.

Primename, kad skiepytis atsisakantis Kyrie negali žaisti „Nets“ namų rungtynėse dėl Niujorke galiojančių taisyklių, pagal kurias miesto komandoms atstovaujantys profesionalūs sportininkai, besitreniruojantys ir žaidžiantys viešose vietose, privalo būti pilnai pasiskiepiję.

Teoriškai K.Irvingas galėtų žaisti „Nets“ išvykos mačuose, tačiau pats Bruklino klubas nusprendė įžaidėjui neleisti dalyvauti komandos gyvenime tik dalinai, tad vienintelė Kyrie liekant išeitis, norint šį sezoną rungtyniauti, yra pasiskiepijimas vakcina nuo COVID-19.

„Nets“: Kevinas Durantas 38 (15/18 dvit.), Jamesas Hardenas 15 (2/8 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), LaMarcusas Aldridge'as 9 (8 atk. kam.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 32 (9 atk. kam.), LaMelo Ballas 18 (8/18 metimai, 5 rez. perd.), Ishas Smithas 15, Cody Martinas 12.