2023 02 27

Akistatoje su buvusia komanda – solidus D.Sabonio žaidimas ir pergalė

Domantas Sabonis ir „Sacramento Kings“ (35-25) tęsia sėkmingą bangą po NBA „All-Star“ savaitgalio. „Karaliai“ svečiuose 124:115 (36:26, 22:24, 36:40, 30:25) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ (28-32) ir pasiekė trečią pergalę iš eilės.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / USA TODAY Sports/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis prie laimėjimo prieš savo buvusią komandą, kurioje pradėjo NBA karjerą 2016-2017 m., per 35,5 minutės pridėjo 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis taip pat suklydo keturis kartus ir trissyk prasižengė.

D.Sabonis vien per pirmą ketvirtį įmetė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o „Kings“ jau pirmajame kėlinyje atitrūko dviženkliu skirtumu (32:19).

Sakramento komanda per visas rungtynes nė karto neatsiliko nuo varžovų, tačiau didelės persvaros „Thunder“ susikrauti svečiams neleido.

Isaiah Joe metimų vedama Oklahomos komanda trečiajame kėlinyje buvo prisiartinusi iki 90:91, o po trijų ketvirčių atsiliko tik 90:94, bet daugiausiai De'Aarono Foxo pastangomis „Kings“ išlaikė pranašumą ir triumfavo.

52,9 proc. tikslumu iš žaidimo atakavę „Kings“ ir toliau užtikrintai laikosi trečioje Vakarų konferencijos vietoje, o artimiausius persekiotojus dabar lenkia dviem pergalėmis.

„Thunder“, kurie šios nakties rungtynėse vertėsi be 31 tašką per susitikimą pelnančio lyderio Shai Gilgeous-Alexanderio, Vakaruose rikiuojasi dvylikti, bet išlieka kovoje dėl vietos įkrintamosiose varžybose.

Po rungtynių ypatingai buvo pagerbtas net 3000-ąsias "Kings" rungtynes per karjerą įgarsinęs radijo komentatorius Gary Gerouldas. 38 metus dirbančiam vyrui Sakramento ekipos rūbinėje buvo įteikta įprastai geriausiai besiginančiam komandos krepšininkui atitenkanti grandinė.

„Thunder“: Isaiah Joe 24 (4/8 trit.), Luguentzas Dortas (4/9 trit.) ir Joshas Giddey (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 18, Jalenas Williamsas 15, Lindy Watersas 12 (7 atk. kam.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33 (8 rez. perd.), Keeganas Murray 20 (4/9 trit.), Trey Lylesas 16, Domantas Sabonis 14 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Malikas Monkas 12 (4/5 trit.).