2016 12 15

Ambicingai startavęs Domantas Sabonis prigeso Solt Leik Sityje

Domantas Sabonis po pirmojo kėlinio Solt Leik Sityje buvo rezultatyviausias „Oklahoma City Thunder“ komandos žaidėjas. Tačiau 20-metis buvo pasodintas ant suolo, o jo komanda gavo dar vieną karčią piliulę – šį kartą nuo „Utah Jazz“ komandos 89:109 (21:26, 20:29, 27:25, 21:29).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ krito Solt Leik Sityje 89:109.
  • D.Sabonis pelnė 7 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.
  • Tai trečiasis „Thunder“ pralaimėjimas per 4 mačus.
  • R.Westbrookas pataikė 7 metimus iš 25 ir suklydo 5 kartus.

D.Sabonis pirmajame ketvirtyje pelnė 5 taškus ir atkovojo 4 kamuolius. Įdomiausia, kad panašūs skaičiai degė švieslentėje prie puolėjo pavardės ir pasibaigus rungtynėms.

Po ambicingo starto „Thunder“ treneris Billy Donovanas išleido Domantą į aikštę tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kai svečiai atsiliko jau 59:71.

D.Saboniui su komandos draugais nepavyko panaikinti skirtumo – jis tik dar labiau išaugo ir „Thunder“ patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

D.Sabonis per 16 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Beje, 7-ąjį tašką į savo sąskaitą aukštaūgis įsirašė likus rungtyniauti 10 sek.

„Jazz“ yra viena geriausiai besiginančių NBA komandų, o tą įrodė sėkmingai susitvarkydama su Russellu Westbrooku. „Thunder“ žvaigždė gal ir pelnė 27 taškus, tačiau pataikė tik 7 metimus iš 25, o suklydo 5 kartus – tiek, kiek atliko rezultatyvių perdavimų.

Visa „Thunder“ komanda atakavo krepšį vos 36,6 proc. tikslumu, o 58,3 proc. metimų pataikę „Jazz“ pirmavo nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės.

„Thunder“ nepadėjo net ir fantastiški metimai iš kitos aikštės pusės.

Beje, į „Jazz“ rikiuotę grįžo pagrindinis sunkusis krašto puolėjas Derrickas Favorsas, per 13 minučių pelnęs 4 taškus. Dėl kelio traumos jis buvo praleidęs 13 rungtynių.

„Thunder“: R.Westbrookas 27 (7/25 met., 5 kl.), E.Kanteris 19, S.Adamsas 10... D.Sabonis 7.

„Jazz“: R.Hoodas 25, G.Haywardas 17, Sh.Mackas 15, R.Gobert'as 12 (12 atk. kam.), J.Inglesas 11.