2020 12 18

Memfyje – galingas J.Valančiūno dublis ir taiklūs tritaškiai

„Memphis Grizzlies“ su Jonu Valančiūnu pergalingai tęsia pasiruošimą naujajam NBA sezonui. Trečiosiose draugiškose rungtynėse namuose „grizliai“ 128:106 (32:34, 36:32, 31:17, 29:23) sudorojo „vanagus“ – „Atlanta Hawks“ krepšininkus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmos „Grizzlies“ rungtynės savo arenoje po daugiau nei devynių mėnesių pertraukos. Pirmuosius du ikisezoninius susitikimus jie žaidė Mineapolyje.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir ilgiausiai „Grizzlies“ gretose žaidęs J.Valančiūnas.

Lietuvis per 28 minutės pelnė 20 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), sugriebė 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, sykį suklydo ir du kartus prasižengė.

Tai pirmas kartas, kai JV surenka dvigubą dublį šių metų ikisezoninių rungtynių cikle ir pirmas atvejis, kai lietuvis pataiko bent du tritaškius per vieną susitikimą.

Iš viso per trejas rungtynes jo taškų vidurkis siekia 18,3, o atkovotų kamuolių – 8,7 per mačą.

Tai jau trečioji „grizlių“ pergalė draugiškose rungtynėse iš tiek pat galimų. Ketvirtąjį mačą naktį iš šeštadienio į sekmadienį jie žais taip pat su „Hawks“.

Naują sezoną „Grizzlies“ pradės ateinantį trečiadienį rungtynėmis su „San Antonio Spurs“.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 24 (4/8 trit.), Jonas Valančiūnas 20 (13 atk. kam.), Ja Morantas 18 (13 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 11 (7 atk. kam.).

„Hawks“: De'Andre Hunteris 22 (5/8 trit.), Trae Youngas 15 (4/15 metimai, 6 rez. perd.), Clintas Capela 13 (9 atk. kam.), Camas Reddishas 12.