2016 11 19

Atsipūtęs LeBronas su „Cavaliers“ lengvai sudaužė „Pistons“, K.Durantas nušvilptas Bostone

Šeštadienį NBA reguliariajame sezone sužaista dešimt rungtynių, o į aikštę ėjo abu praėjusių metų finalininkai. Tiek „Golden State Warriors“, tiek „Cleveland Cavaliers“ iškovojo pergales.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Be LeBrono Jameso prieš „Indiana Pacers“ pralaimėjusiems NBA čempionams Karaliaus reikėjo tik 28 minutėms. Namuose žaidusi „Cleveland Cavaliers“ (10-2) be vargo 104:81 (30:19, 26:20, 26:17, 22:25) įveikė „Detroit Pistons“ (6-7).

Svečiai rungtynes pradėjo dviem laisvais tritaškiais ir Tyrone'as Lue nepraėjus nė dviems minutėms jau prašė minutės pertraukėlės. Jo komanda trenerio priekaištus išgirdo, padarė išvadas ir atgal nebesidarė.

„Teik puolime, tiek gynyboje tai buvo geriausiais mūsų krepšinis šį sezoną“, – po mačo apsidžiaugė LeBronas.

T.Lue savo lyderio paslaugų prireikė tik 28 minutes po to, kai L.Jamesas nežaidė išvykose rungtynėse prieš „Pacers“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Cavaliers“ persvara jau buvo pasiekusi 33 taškų ribą, tad T.Lue galėjo pailsinti visus starto žaidėjus. Nė vienas „Cavs“ krepšininkas nežaidė daugiau nei 30 minučių.

„Cavaliers“: K.Irvingas 25 (11/15 metim., 11 rez. perd.), L.Jamesas 21, K.Love'as 12 (13 atk. kam.), I.Shumpertas 9.

„Pistons“: J.Leueras 15, K.Caldwellas-Pope'as ir T.Harrisas po 9.

„Golden State Warriors“ (10-2) krepšininkai po galingo trečiojo ketvirčio išvykoje 104:88 (29:27, 26:21, 31:9, 18:31) nugalėjo „Boston Celtics“ (6-6).

Vasarą su Bostono klubo sietas ir rimtai į „Celtics“ viliotas Kevinas Durantas vietos sirgalių buvo sutiktas švilpimo, tačiau tai jam nesutrukdė flirtuoti su trigubu dubliu.

„Warriors“ trečią ketvirtį pradėjo spurtu 24:3 ir tai atnešė jiems pergalę, o komandos lyderiai per paskutines 12 minučių galėjo ilsėtis.

Tiesa, antras nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Stephenas Curry vėliau grįžo į aikštę ir pataikė savo antrą tritaškį.

„Celtics“ ir toliau verčiasis be dviejų starto penketo žaidėjų. Alas Horfordas praleido jau devintąsias, Jae Crowderis – aštuntąsias rungtynes paeiliui.

„Celtics“: I.Thomasas 18 (1/6 trit.), A.Bradley 17 (10 atk. kam.), T.Rozieras ir J.Brownas po 11, M.Smartas 10.

„Warriors“: K.Thompsonas 28, K.Durantas 23 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), S.Curry 16 (2/10 trit.), D.Greenas 11 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).