Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 19

Aukso žiedus atsiėmę „Warriors“ nukovė L.Jameso vedamus „Lakers“

„Golden State Warriors“ (1-0) pagaliau suspindo NBA aukso žiedais, o aikštėje įrodė savo pranašumą prieš „Los Angeles Lakers“ (0-1) – 123:109 (25:22, 34:30, 32:19, 32:38).

Prieš keturis mėnesius didžiajame NBA finale 4-2 „Boston Celtics“ pranokę „Warriors“ prieš pirmąsias naujojo sezono rungtynes buvo apdovanoti NBA aukso žiedais.

Papozavę nuotraukoms ir pasidžiaugę su savo sirgaliais „Warriors“ paliko žiedus šalia aikštės, o rungtynėse siautė prieš „Lakers“.

„Kariai“ dviženklę persvarą buvo įgiję jau antrajame kėlinyje, tačiau „Lakers“ tuomet dar laikėsi.

Šluoti varžovus nuo kelio „Warriors“ pradėjo iš karto po didžiosios pertraukos, o praraja tarp komandų pasiekė net 27 taškus (91:64).

Ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ dar bandė kabintis, priartėjo iki dvylikos (103:91), tačiau „Warriors“ ramiai atsilaikė.

Į pergalę šeimininkus vedė Stephenas Curry. „Warriors“ lyderis pelnė 33 taškus (4/13 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 6 ir perėmė 4 kamuolius.

„Lakers“ gretose ryškiausiai žibėjo LeBronas Jamesas. 37-erių NBA karalius per 35 minutes buvo arti trigubo dublio – 31 taškas (4/10 trit.), 14 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (4/13 trit., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Andrew Wigginsas 20 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Klay Thompsonas 18 (2/6 trit.), Jordanas Poole'as 12 (2/9 trit., 7 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (14 atk. kam., 8 rez. perd., 5 klaid.), Anthony Davisas 27 (6 atk. kam., 4 per. kam.), Russellas Westbrookas 19 (11 atk. kam.), Kendrickas Nunnas 13.