2019 08 22

Australai JAV pasiūlyto tempo neatlaikė

Melburno „Marvel“ stadione ketvirtadienį buvo žaidžiamos didelį susidomėjimą kėlusios draugiškos rungtynės, kuriose akis į akį susitiko JAV rinktinė ir nemažai ambicijų būsimame pasaulio čempionate turintys australai.
Kemba Walkeris
Kemba Walkeris / „Scanpix“ nuotr.

Nors pusę rungtynių šeimininkai sugebėjo priešintis savo tituluotiems varžovams, po pertraukos Greggo Popovichiaus vyrai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo 102:86.

Įpusėjus dvikovai australų deficitas siekė vos tašką, o trečiajame kėlinyje jie netgi pirmavo 45:44, tačiau tuomet JAV šovė į priekį atkarpa 13:0 ir išsklaidė bet kokią intrigą.

Dvikovą Melburne stebėjo 50 tūkst. aistruolių.

Australija: Chrisas Gouldingas ir Patrickas Millsas po 19, Matthew Dellavedova 10 (6 rez. perd.), Jockas Landale’as (7 atk. kam., 2 bl.) ir Aaronas Baynesas (6 atk. kam.) po 8.

JAV: Kemba Walkeris 23 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (14 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 13, Kyle’as Kuzma 12, Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas po 11.