Be Mato Buzelio žaidę „Chicago Bulls“ sulaukė jaudinančio sugrįžimo

Matas Buzelis praleido rungtynes dėl blauzdos sumušimo, o „Chicago Bulls“ (2-2) išgyveno emocijų kupiną vakarą savo namų arenoje.
Lonzo Ballas
Lonzo Ballas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmiausia – dėl Lonzo Ballo sugrįžimo. Pagaliau pasveikęs amerikietis, turėjęs tapti vienu iš „Bulls“ lyderių, sužaidė pirmąjį savo mačą po daugiau nei po 2 metų pertraukos.

Antra – dėl dramatiškos rungtynių pabaigos. Čikagos krepšininkai 125:123 (30:33, 41:25, 27:32, 27:33) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (2-2) ekipą.

M.Buzeliui – tai pirmosios praleistos rungtynės „Bulls“ gretose.

Ar jo blauzdos sumušimas yra rimtas – nėra skelbiama. Dėl kitų sveikatos problemų nežaidė Julianas Phillipsas (šonkauliai), Dalenas Terry (kelis) ir Ayo Dosunmu (petis).

Vis dėlto visos prožektorių šviesos šįkart buvo nukreiptos į Lonzo Ballą. Nuo 2022-ųjų sausio dėl problemų su keliais nežaidęs amerikietis sugrįžimo akistatoje per 15 minučių surinko 10 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Bulls“ trečiojo kėlinio pradžioje dar turėjo net 18 taškų persvarą (83:65), tačiau pabaigoje vos neprisivirė košės – „Timberwolves“ persvėrė rezultatą (116:119).

Susigrąžinti iniciatyvą padėjo Taleno Hortono-Tuckerio ir Jevon Carterio tritaškiai, o tolimu metimu pergalę išplėšti varžovams siekęs Terrence'as Shannonas nepataikė.

Pasiruošimo etape „Bulls“ sužais dar vienerias rungtynes – namie su „Cleveland Cavaliers“.

Oficialus sezono startas laukia po savaitės – spalio 24-ąją su „New Orleans Pelicans“.

„Bulls“: Coby White'as 23 (5/7 trit.), Zachas LaVine'as 19, Nikola Vučevičius (12 atk. kam.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris – po 17, Patrickas Williamsas 12, Lonzo Ballas ir Jalenas Smithas – po 10.

„Timberwolves“: Joshas Minottas 18, Donte DiVincenzo 17 (3/13 trit.), Anthony Edwardsas 16 (3/16 trit.), Julius Randle'as 15, Rudy Gobertas 13 (17 atk. kam.).