Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 28

Be traumuoto D.Sabonio „Kings“ apmaudžiai pralaimėjo „Nuggets“

Dešinės rankos nykštį susilaužęs Domantas Sabonis praleido pirmąsias sezono rungtynes, o „Sacramento Kings“ (17-15) namie 106:113 (32:20, 24:27, 27:32, 23:34) krito prieš„Denver Nuggets“ (22-11) klubą.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Be lietuvio žaidę „Kings“ nuostabiai pradėjo susitikimą ir vienu metu pirmavo net 20 taškų persvara (44:24).

Tačiau išbarstė ją trečiajame kėlinyje, o ketvirtajame, žaidžiant taškas į tašką, likus 3 minutėms praleido tris tritaškius ir kapituliavo.

„Kings“ vertėsi net tik be savo lyderio D.Sabonio, bet ir vyr. trenerio Mike'o Browno, kuris susirgo COVID-19.

Praėjusiose rungtynėse traumą patyręs lietuvis ruošiasi žaisti nepaisydamas lūžio, nes jis yra dešinėje rankoje, o pagrindinė D.Sabonio ranka – kairioji. Jo galimybės žengti ant parketo vėl bus įvertintos prieš artimiausią „Kings“ mačą.

„Nuggets“ ekipoje, kuri šventė penktąją pergalę iš eilės, dėl peties traumos nerungtyniavo aukštaūgis Aaronas Gordonas.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 26 (5 klaid.), Kevinas Huerteris 21, Harrisonas Barnesas 13 (8 atk. kam.), Trey Lylesas (10 atk. kam., 1/6 trit.) ir Keeganas Murray – po 11.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 30 (5/9 trit., 6 atk. kam.), Jamalas Murray 25 (7 rez. perd.), Nikola Jokičius 20 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Kentavious Caldwellas-Pope‘as 11 (1/5 trit.).