Žiūrėkite

15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos

2022 10 24

Blankus J.Valančiūnas ir pirmoji „Pelicans“ nesėkmė po pratęsimo

Jonas Valančiūnas sužaidė blankų mačą, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (2-1) patyrė pirmą nesėkmę šį sezoną.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Pelikanus“ šį kartą po pratęsimo sustabdė pergalingai kol kas NBA arenoje žygiuojantis „Utah Jazz“ klubas – 121:122 (24:26, 29:37, 31:30, 26:17).

JV per 24 minutes surinko 6 taškus (2/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 3 kartus.

Ketvirtajame kėlinyje „Jazz“ turint 17 taškų pranašumą atrodė, jog rungtynių nugalėtojas jau yra aišku. Bet tada „Pelicans“ smogė atkarpa 14:0 ir grįžo į rungtynes.

Pratęsime dramos taip pat netrūko. Per paskutines 12 sekundžių pirmaujanti komanda keitėsi tris kartus, o pergalingą metimą likus žaisti 3 sekundėms atliko „Jazz“ centras Kelly Olynykas.

Naujojo Orleano komandą gelbėti bandęs CJ McCollumas nepataikė.

„Pelicans“ ne tik patyrė pirmą sezono nesėkmę, bet dar ir prarado dvi ryškiausias savo žvaigždes Brandoną Ingramą ir Zioną Williamsoną.

Pirmasis dar iki pertraukos skaudžiai susitrenkė galvą, o antrasis ketvirtojo kėlinio pradžioje nukrito ant parketo ir susimušė nugarą.

„Jazz“ gretose išsiskyrė suomis Lauri Markkanenas, per 39 minutes surinkęs 31 tašką ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Jazz“: Lauri Markkanenas 31 (12 atk. kam.), Kelly Olynykas 20, Jordanas Clarksonas 18, Jarredas Vanderbiltas 15.

„Pelicans“: CJ McCollumas 28 (12 rez. perd.), Zionas Williamsonas 25, Trey Murphy 16 (9 atk. kam.), Brandonas Ingramas ir Larry Nance – po 10.