2020 08 09

„Burbule“ MVP ritmu žaidžiantis „Pacers“ puolėjas pagilino „Lakers“ duobę

T.J.Warrenas NBA sezono pratęsime tapo tikru „Indiana Pacers“ (43-27) klubo atradimu, o jo atstovaujama ekipa įsirašė dar vieną svarbų laimėjimą prieš Vakarų konferencijos lyderius „Los Angeles Lakers“ (51-18) – 116:111 (34:24, 20:35, 33:22, 29:30).
Malcolmas Brogdonas, T.J.Warrenas ir Victoras Oladipo
Malcolmas Brogdonas, T.J.Warrenas ir Victoras Oladipo / „Scanpix“ nuotr.

Dviženklę persvarą dar pirmajame kėlinyje susikūrusi Indianapolio ekipa greitai paleido žaidimo vadeles ir prieš antrą rungtynių pusę jau turėjo keleto taškų deficitą.

Visgi svarbiausias rungtynių minutes užtikrinčiau žaidė būtent „Pacers“, Orlando „burbule“ suradusi naują lyderį – T.J.Warreną.

Likus žaisti 1:30 min. „Pacers“ dar atsiliko 107:108, tačiau Domanto Sabonio poziciją aikštėje užėmęs amerikietis vienas pats pelnė 7 taškus be atsako, o pergalę užtvirtino du taiklūs Victoro Oladipo metimai.

Būtent pastarasis po ganėtinai ilgo laiko sužaidė labai solidžias rungtynes (22 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), tačiau visi laurai keliavo jau minėtajam T.J.Warrenui, kuris atakuodamas nuostabiu procentu suvertė net 39 taškus (10/14 dvit., 5/8 trit., 4/4 baud.).

Jei V.Oladipo po rungtynių kalbėjo, kad jo komandos draugas „žaidžia tarsi būtų iš kitos planetos“, tai rungtynių MVP pateikė kur kas paprastesnį savo nuostabios formos paaiškinimą.

„Tai tiesiog sunkus ir tikslingas darbas sustabdžius sezoną. Myliu šį žaidimą ir tiesiog stengiuosi būti savimi. Turiu stiprų užnugarį ir esu dėkingas kiekvienam prie to prisidėjusiam“, – kukliai atsakė puolėjas.

T.J.Warrenas NBA sezono pratęsime fiksuoja fantastiškus skaičius – pelno net po 34,8 taško iš žaidimo atakuodamas 60,5% taiklumu (55,6% trit.) – ir jau susilaukė linksmų palyginimų su legendiniu Michaelu Jordanu.

Savo ruožtu „Lakers“ toliau klimpsta vis didesnėje duobėje – tai buvo jau trečiasis Franko Vogelio auklėtinių pralaimėjimas iš eilės bei ketvirtasis per šešerias rungtynes Orlande.

„Indiana Pacers“: T.J.Warrenas 39 (5 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 24 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Victoras Oladipo 22.

„Los Angeles Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Quinnas Cookas 21, Kyle'as Kuzma 11, Dwightas Howardas (12 atk. kam.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 10.

Indianapolio klubas kitas rungtynes žais prieš „Miami Heat“ – komandą, kuri turi tiek pat pergalių bei pralaimėjimų ir Rytuose yra ketvirta.

Kitų šeštadienio susitikimų rezultatai:

„Portland Trail Blazers“ – „Los Angeles Clippers“ 117:122 (CJ McCollumas 29 / P.George'as 21);

„Denver Nuggets“ – „Utah Jazz“ 134:132 (N.Jokičius 30 / D.Mitchellas 35);

„Miami Heat“ – „Phoenix Suns“ 112:119 (T.Herro ir D.Robinsonas po 25 / D.Bookeris 35);

„Dallas Mavericks“ – „Milwaukee Bucks“ 136:132 (L.Dončičius 36 / G.Antetokounmpo ir B.Lopezas po 34).