Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Čikagoje – kuklios Mato Buzelio minutės

Pralaimėjimą NBA čempionate patyrė Mato Buzelio atstovaujama „Chicago Bulls“ (1-2) ekipa, kuri namuose 95:114 (21:26, 18:33, 26:29, 30:26) nusileido „Oklahoma City Thunder“ (2-0) krepšininkams.

Tai buvo pirmosios M.Buzelio rungtynės NBA prieš savo sirgalius ir per 7 minutes lietuvis surinko 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 dvit.), atkovotą, kamuolį, klaidą bei pražangą.

Kol kas lietuvis gauna mažai šansų pasireikšti: debiutinėse savo NBA rungtynėse gavo 4 minutes, antrose – 8.

Reikalus „Thunder“ sutvarkė per pirmus du kėlinius, kuomet antrajame spurtavo 33:18 ir susikrovė 20 taškų pranašumą (59:39). Per likusį lietuvio komanda nebeatsigavo.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 22 (9 atk. kam.), Nikola Vučevičius 18 (13 atk. kam.), Joshas Giddey 14 (7 atk. kam.).

„Thunder“: Jalenas Williamsas 24 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 23 (8 atk. kam.), Chetas Holmgrenas 21 (16 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?