2019 04 21

NBA – geriausias D.Motiejūno sezono mačas ir tritaškiais suvarpytas „Spurs“

Donatas Motiejūnas sužaidė kol kas sėkmingiausią savo mačą San Antonijuje, bet vietos „Spurs“ ekipa 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) namuose nusileido „Denver Nuggets“. NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje rezultatas tapo lygus 2-2.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Teksaso ekipa galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje buvo atitrūkusi 12 taškų persvarą, tačiau tuomet stabtelėjo ir Kolorado krepšininkai tuo iš karto pradėjo naudotis.

Dar iki didžiosios pertraukos „Nuggets“ ne tik sugebėjo rezultatą išlyginti, bet kurį laiką ir pirmavo, o antroje rungtynių pusėje svečiai smogė dar kartą, iš Teksaso išsiveždami gyvybiškai svarbią pergalę.

„Nuggets“ tritaškius metė net 48 proc. taiklumu (15 iš 31) ir tai buvo pagrindinis svečių raktas į pergalę.

Dabar serija vėl kelsis į Denverį. Penktasis mačas vyks naktį iš antradienio į trečiadienį.

Ketvirtasis serijos mačas kol kas buvo šiais metais sėkmingiausias D.Motiejūnui.

Lietuvis šansą gavo jau trečiojo kėlinio pabaigoje, nes austras Jakobas Poeltlas užsidirbo ketvirtą pražangą.

Kaunietis iš karto pradėjo naudotis gautu pasitikėjimo kreditu ir pataikė abu mestus dvitaškius.

Dar kartą aukštaūgį į aikštę Greggas Popovichius metė ketvirto kėlinio pabaigoje, kai viskas šiame mače jau buvo aišku. Tuomet D-Mo atliko gražų dėjimą.

5 minutes pasireikšti gavęs D.Motiejūnas šiame mače surinko 7 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 24 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 19 (5 rez. perd.), Patty Millsas 12, Brynas Forbesas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray 24 (6 rez. perd.), Torrey Craigas 18, Willas Bartonas 12, Monte Morrisas 11.