2023 12 17

D.Sabonio komandos draugo karjeros rungtynėse – užtikrinta „Kings“ pergalė

Domantui Saboniui iki trigubo dublio pritrūko kelių rezultatyvių perdavimų, o „Sacramento Kings“ (15-9) namų rungtynėse 125:104 (35:23, 27:27, 44:26, 19:28) susitvarkė su „Utah Jazz“ (9-17) komanda.

D.Sabonis per 35 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (9/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, dukart kamuolį perėmė, bet net šešiskart suklydo.

„Kings“ po trijų kėlinių jau turėjo 30 taškų pranašumą, ir laimėjo trečiąsias tarpusavio rungtynes iš eilės.

Fantastišką pasirodymą surengė D.Sabonio komandos draugas Keeganas Murray. 23-ejų puolėjas pataikė net 12 tritaškių (12/15) ir surinko 47 taškus. Tai rezultatyviausios K.Murray karjeros rungtynės.

NBA antrametis vien per trečiąjį kėlinį suvertė 26 taškus, užfiksuodamas „Kings“ klubo rekordą. Jis pagerino nuo 1995 m. gruodžio besilaikiusį Mitcho Richmondo, kuriam per kėlinį buvo pavykę įmesti 25 taškus, rezultatą.

„Kings“: Keeganas Murray 47, Domantas Sabonis 20, Malikas Monkas 18, Harrisonas Barnesas 16.

„Jazz“: Collinas Sextonas 28, Lauri Markkanenas 18, Talenas Hortonas-Tuckeris ir Tayloras Hendricksas po 12.