2023 10 16

D.Sabonio lyderystės neužteko – Kalifornijos derbyje triumfavo „Warriors“

Domantas Sabonis buvo naudingas ikisezoninėse rungtynėse, tačiau „Sacramento Kings“ 115:121 (38:25, 21:31, 24:27, 28:28, 4:10) per pratęsimą nusileido „Golden State Warriors“.
Domantas Sabonis prieš Andrew Wigginsą
Domantas Sabonis prieš Andrew Wigginsą / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis ant parketo praleido 25 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud. met.) ir atkovojo 11 kamuolių – lietuvis rinko dvigubą dublį ir buvo rezultatyviausias komandoje.

Taip pat Domantas atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 kartus prasižengė.

Centrui iš Lietuvos būnant aikštėje „Kings“ pelnė 3 taškais daugiau nei varžovai.

Sakramento komandai tai buvo trečias pralaimėjimas per trejas pasiruošimo rungtynes, „Warriors“ kol kas laimėjo visus tris žaistus susitikimus.

Nugalėtojų gretose Jonathanas Kuminga pelnė 28 taškus, Andrew Wigginsas pridėjo 20, Lesteris Quinonesas – 18.