2021 12 16

D.Sabonio pastangų nepakako: be Giannio likusi „Bucks“ įspūdingai nokautavo „Pacers“

Dėl COVID-19 daug svarbių žaidėjų praradusi „Milwaukee Bucks“ (19-11) komanda vis tiek tapo per kietu riešutu Domanto Sabonio atstovaujamai „Indiana Pacers“ (12-18). Nuostabus spurtas lemiamu metu lėmė NBA čempionų pergalę 114:99 (33:33, 25:20, 29:34, 27:12).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Giannis Antetokounmpo ir dar keletas žaidėjų negalėjo padėti „Bucks“ ekipai, nes jie privalėjo izoliuotis dėl COVID-19. Khrisas Middletonas yra patyręs traumą, tad taip pat nežaidė.

Vis dėlto spurtas net 21:0 ketvirtajame kėlinyje nepaliko šansų svečiams iš Indianapolio, kurių gretose naudingiausias buvo lietuvis.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Tai buvo aštuntas iš eilės lietuvio dvigubas dublis.

Kai puolėjas iš Lietuvos buvo aikštėje, „Pacers“ atkarpas pralaimėjo net 20-ties taškų skirtumu. Pagal šį rodiklį Domantas buvo blogiausias komandoje.

Jrue Holiday vedė „Bucks“ į pergalę 26 taškų ir 14 rezultatyvių perdavimų pasirodymu.

„Daug sprendimų priėmimo, daug žaidimo pačiam, daug bandymo veržtis į baudos aikštelę. Buvo visko daug, bet buvo smagu“, – sakė Milvokio komandos lyderis.

87:87 buvo rezultatas po trijų kėlinių, bet ketvirtas kėlinys tapo košmaru svečiams.

„Bucks“ iškovojo penktąją pergalę per pastarąsias aštuonerias rungtynes, Milvokio krepšininkai „Pacers“ nugalėjo jau septintą kartą iš eilės.

Indianapolio komandos vis dar negali treniruoti COVID-19 sergantis treneris Rickas Carlisle'as.

„Bucks“: J.Holiday 26 (14 rez. perd.), B.Portisas ir P.Connaughtonas po 20, J.Nwora 15.

„Pacers“: D.Sabonis (14 atk. kam.) ir C.LeVertas po 16, M.Turneris 13, M.Brogdonas 12, C.Duarte 10.

Kitose rungtynėse Ignas Brazdeikis žaidė nemažai, bet „Orlando Magic“ (5-24) krito prieš „Atlanta Hawks“ 99:111 (25:27, 25:37, 23:29, 26:18).

Ignas per 13 minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Magic“ pelnė 7 taškais daugiau nei oponentai.