2022 12 12

D.Sabonio rezultatyvumo neužteko – „Kings“ krito krepšinio Mekoje

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias „Sacramento Kings“ (14-11) žaidėjas, tačiau jo vedama ekipa krito krepšinio Mekoje – „Madison Square Garden“ arenoje Niujorke.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį kėlinį net 14 taškų skirtumu pralaimėjusi „Kings“ taip ir nepavijo „New York Knicks“ (14-13) krepšininkų – 99:112 (22:36, 28:30, 30:29, 19:17).

Net 39 minutes žaidęs D.Sabonis pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 6/11 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir prasižengė.

Dešinės kojos skausmus jaučiantis pagrindinis „Kings“ įžaidėjas De‘Aaronas Foxas praleido antrąsias rungtynes iš eilės.

„Turime pripažinti „Knicks“ pranašumą. Jie išspardė mūsų užpakalius. Neturėjome atsakymo Juliui Randle‘ui. Mums niekas nepavyko. Taip pat ir Jalenas Brunsonas bei R.J.Barrettas sužaidė geras rungtynes. Mitchellas Robinsonas monstriškai kovėsi dėl kamuolių“, – kepurę prieš varžovus nukėlė „Kings“ treneris Mike‘as Brownas.

Minėtas Julius Randle‘as, vedęs Niujorko ekipą į pergalę, žaidė tik tris kėlinius, nes buvo išvarytas iš rungtynių dėl ginčų su teisėjais.

„Knicks“: Julius Randle‘as (8 atk. kam.) ir R.J. Barrettas (9 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 27, Jalenas Brunsonas 18 (5 klaid.), Mitchellas Robinsonas (9 atk. kam.) ir Immanuelis Quickley – po 12.

„Kings“: Domantas Sabonis 20 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), Keeganas Murray 18 (7 atk. kam.), Kevinas Huerteris 17 (6 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 15, Malikas Monkas 12, Trey Lylesas 8.