Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 04

D.Sabonio sugrįžimas į Indianapolį nesėkmingas – be D.Foxo žaidusi „Kings“ pralaimėjo

NBA lygos rungtynėse „Sacramento Kings“ (29-22) išvykoje 104:107 (27:28, 21:32, 32:27, 24:20) nusileido „Indiana Pacers“ (25-29) ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis aikštę paliko atlikęs dvigubą dublį.

„Kings“ lietuvis per 38 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir keturtiskart suklydo.

„Visuomet gera laimėti, ypač prieš savo buvusią komandą“, – sakė 21 tašką „Pacers“ ekipai pelnęs Buddy Hieldas.

Praėjusių metų vasarį jis atsidūrė Indianapolyje, o D.Sabonis – Sakramente, kai šios dvi komandos atliko mainus.

D.Saboniui tai buvo antras sugrįžimas į Indianapolį su „Kings“ marškinėliais – ir antras pralaimėjimas.

„Pacers“ pagerbė lietuvį arenos kube parodydami vaizdo klipą.

„Smagu pamatyti daug pažįstamų veidų. Visi labai malonūs, kartojo, kad pasiilgo. Gera jausti tą meilę“, – kalbėjo D.Sabonis,

Ir pridūrė: „Aišku, norėjosi laimėti, bet nežaidėme savo geriausio žaidimo. Antrasis kėlinys mus pražudė“.

Tiesa, „Kings“ žaidė be savo lyderio De’Aarono Foxo, kuris rungtynes praleido dėl asmeninių priežasčių.

„Pacers“ trečiajame kėlinyje turėjo 19 taškų persvarą, tačiau „Kings“ laimėjo atkarpą 20:8 ir grąžino intrigą.

Likus 6,5 min. komandas skyrė tik taškas (94:95), bet mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai.

„Kings“ paskutinėmis sekundėmis galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau H.Barnesas prametė iš toli.

D.Sabonis ketvirtajame kėlinyje nepelnė nė taško.

„Pacers“: Buddy Hieldas 21, Aaronas Naismithas 17, Mylesas Turneris ir Bennedictas Mathurinas po 14.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 23, Kevinas Huerteris 16, Domantas Sabonis ir Terence'as Davisas po 15.