Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

D.Sabonis dėjimais vaišino blokų specialistą ir pagerino „Kings“ rekordą

Domantas Sabonis vėl žaidė fenomenaliai, o „Sacramento Kings“ (37-27) klubas pasiekė saldžią pergalę 129:94 (38:30, 37:26, 20:22, 34:16) prieš „Milwaukee Bucks“ (42-24) ekipą.

27-erių lietuvis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 22 taškus (10/14 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, nė karto nesuklydo ir tris sykius prasižengė.

Dar trečiajame kėlinyje dvigubą dublį užfiksavęs D.Sabonis pasiekė naują „Kings“ klubo rekordą – tai jau 47-asis iš eilės mūsiškio dvigubas dublis. Iki šiol viename sezone daugiausiai – 46 – dublius iš eilės buvo surinkęs Jerry Lucasas, tą padaręs dar 1967-1968 m. sezone.

D.Sabonis rungtynėse prieš „Bucks“ žaidė ne tik efektyviai, bet ir efektingai.

Pirmajame ir antrajame kėliniuose lietuvis dukart įspūdingai sugrūdo kamuolį per vieną iš NBA blokų lyderių Brooką Lopezą. 216 cm ūgio „Bucks“ vidurio puolėjas yra 22-as pagal blokus per visą lygos istoriją, o šiame sezone su 2,6 „stogo“ vidurkiu dalinasi antrą vietą lygoje po Victoro Wembanyamos.

Sėkmingas lietuvio žaidimas svariai prisidėjo prie įspūdingos „Kings“ pergalės.

Fantastiškai tritaškius pirmajame kėlinyje pataikę šeimininkai greitai atitrūko dviženkliu skirtumu (26:15), o pirmą ketvirtį laimėjo 38:30.

Antrajame kėlinyje daugiausiai Maliko Monko pastangomis Sakramento krepšininkai spurtavo 12:0, o jų pranašumas vienu metu pasiekė net 22 taškus (71:49). Įpusėjus rungtynėms „Kings“ persvara nekėlė abejonių – 75:56.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų pranašumas išaugo net iki 24 taškų (82:58), o nepaisant to, jog nebesugebėjo pataikyti iš toli, „Kings“ išlaikė persvarą ir baigiantis trims ketvirčiams – 95:78.

Ketvirtajame kėlinyje Sakramento krepšininkams teliko sutvarkyti formalumus, o paskutinėmis rungtynių minutėmis skirtumas tarp komandų pasiekė net 36 taškus. Vyšnią ant torto šeimininkams uždėjo vidurio puolėjas JaVale'as McGee, pataikęs pirmą sezono tritaškį.

Tai – pirmoji „Kings“ pergalė prieš „Bucks“ po 15 pralaimėtų rungtynių iš eilės. Pastarąjį sykį Kalifornijos sostinės komanda varžovus iš Milvokio nugalėjo dar 2016 metais.

Pergalė „Kings“ leido išsilaikyti septintoje Vakarų konferencijos vietoje. „Bucks“ yra antri Rytų konferencijoje.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (4/5 trit., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 25, Domantas Sabonis 22 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 16 (4/7 trit.), Kevinas Huerteris 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (13 atk. kam.), Malikas Beasley (3/11 trit.) ir Bobby Portisas (7 atk. kam.) po 11, Damianas Lillardas 10 (2/12 met., 6 rez. perd.).

„Los Angeles Clippers“ – „Minnesota Timberwolves“ 100:118

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius